Мусхаріна Юлія Юріївна – в.о. завідувача кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент.
Працює у ДДПУ з 2007 року. Закінчила у 2002 році Слов’янський державний педагогічний інститут, медико-педагогічне відділення за спеціальністю «Фізична реабілітація, валеологія», кваліфікація – реабілітолог, валеолог.
У 2013 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти за темою «Підготовка майбутнього вчителя фізичної культури до оздоровлення дітей підліткового віку загальноосвітнього навчального закладу». У 2018 році закінчила магістратуру зі спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) та здобула кваліфікацію «Викладач фізичного виховання».
З 2016 року – заступник декана факультету фізичного виховання ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».
Гарант освітньої програми «Середня освіта (Фізична культура)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України.
Експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України.
Наукові інтереси: формування професіоналізму студентів щодо оздоровлення підростаючого покоління; вплив фізичної культури на різні аспекти здоров'я людини; використання здоров‘язбережувальних технологій в умовах євроінтеграціі у фізичному вихованні; формування професійного здоров'я майбутніх вчителів.
Публікації: автор понад 120 науково-методичних публікацій.
Яковенко Вікторія Георгіївна – кандидат медичних наук, старший викладач.
Працює в ДДПУ з 2011 року. Закінчила Донецький Національний медичний університет у 2000 році за спеціальністю «Лікарська справа», кваліфікація –лікар-лікувальник. У 2009 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук зі спеціальності 13.01.15 – Кардиологія за темою «Оцінка віддаленого прогнозу у хворих на ішемічну хворобу серця за допомогою стресової ехокардіографії з чрезстравохідної стимуляції передсердь».
Наукові інтереси: легенева артеріальна гіпертензія, оцінка віддаленого прогнозу та особливості лікувальних підходів; формування активної свідомості та ціннісного ставлення у здобувачів вищої освіти до здорового способу життя.
Публікації: автор понад 40 науково-методичних публікацій.
Макаренко Андрій Вікторович – кандидат педагогічних наук, доцент.
Працює в ДДПУ з 2003 року. Закінчив Краснолиманське медичне училище у 1995 році та здобув кваліфікацію фельдшер. У 2000 році закінчив Слов’янський державний педагогічний інститут з відзнакою, медико-педагогічне відділення за спеціальністю «Фізична реабілітація, валеологія», кваліфікація – реабілітолог, валеолог.
У 2013 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.05 – соціальна педагогіка, за темою: «Соціально-педагогічна профілактика девіацій соціального здоров’я учнів загальноосвітньої школи-інтернату».
Закінчив магістратуру в 2019 році та здобув кваліфікацію магістр зі спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура).
Експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України.
Наукові інтереси: педагогічна система формування в учнів загальноосвітніх шкіл позитивної мотивації до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
Публікації: автор понад 100 науково-методичних публікацій.
Буров Юрій Василійович – старший викладач.
Працює в ДДПУ з 2001 року. У 1996 році закінчив Куп’янське медичне училище за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію фельдшер. У 2001 р. закінчив Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Логопедія і олігофренопедагогіка», кваліфікація – дефектологія.
Наукові інтереси: формування та зміцнення психічного здоров'я людини в умовах соціально-політичної нестабільності в Україні.
Публікації: автор понад 30 науково-методичних публікацій.
Олександр Геннадійович Шайда – кандидат психологічних наук, доцент.
Працює в ДДПУ з 2007 року.
Закінчив у 2005 р. Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю психологія, кваліфікація - психолог, викладач психології у ВНЗ III-IV рівня акредитації.
У 2014 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності: 19.00.07– педагогічна та вікова психологія, за темою : «Психологічні особливості становлення професійного мислення майбутніх вчителів гуманітарного профілю»
Наукові інтереси: дослідження технічного мислення учнів з психофізичними вадами; вивчення становлення професійного мислення майбутніх вчителів початкових класів; вивчення особливості професійного мислення в діяльності викладача; дослідження особливості становлення професійного мислення майбутніх фахівців педагогічної праці.
Публікації: автор понад 40 науково-методичних публікацій.
Контактна інформація:
Тел. 06262 23580
Вул. Університетська,12, аудиторія № 40а.