Посада, науковий ступінь, вчене звання: в.о. завідувача кафедри, кандидат фізико-математичних наук, доктор педагогічних наук, доцент.
Початок роботи в університеті: серпень 1994 р.
Інформація про вищу освіту: у 1994 році закінчив фізико-математичний факультет Слов'янського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Математика» з присвоєнням кваліфікації «вчитель математики, інформатики та обчислювальної техніки».
Навчання в аспірантурі та докторантурі: у 2000 р. закінчив аспірантуру на кафедрі алгебри зі спеціальності 01.01.06 алгебра та теорія чисел. У 2006 році в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка захистив дисертацію на тему: «Квазіідеали напівгруп». В 2012 році отримав вчене звання доцента. З 2013 по 2016 роки докторант Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2019 році захистив докторську дисертацію на тему «Теоретико-методичні засади застосування вільного програмного забезпечення у підготовці майбутніх учителів математики, фізики та інформатики» за спеціальностями 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти, 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
Інформація про стажування:19 грудня 2019 року захист докторської дисертації у спеціалізованій вченій раді Д 12.112.01; ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», Перспективні напрями сучасної науки та освіти, травень, 2021; Katowice School of Technology, Poland, Сертифікат, «Innovation in Education. Innovative Technologies for Teaching Professional Disciplines», 29 вересня 2021 року; «Академія цифрового розвитку», Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти», жовтень, 2021, №3GW-008; ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», Uniwersytet Rzeszowski (Poland), «Цифровий освітній простір: українсько-польський досвід», жовтень, 2021, №163.
Наукові інтереси та досягнення: електронне навчання, відкрита освіта, засосування вільного програмного забезпечення в освітньому процесі.
Є керівником курсових, дипломних та магістерських досліджень, головою журі II етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук секції «математика».
Автор одноосібної монографії та понад 100 публікацій у наукових виданнях України та зарубіжжя, в тому числі, що індексуються у науковометричних базах Web of Science та Scopus.
Навчальні дисципліни, які викладає: «Інформаційно-комунікаційні технології в закладах освіти», «Інформатика та обчислювальна техніка», «Розв’язування олімпіадних задач з програмування», «Технології програмування», «Програмування».
Посада, науковий ступінь, вчене звання: доцент кафедри методики навчання математики та методики навчання інформатики, кандидат педагогічних наук, доцент.
Початок роботи в університеті: вересень 1988 р.
Інформація про вищу освіту: у 1982 році закінчив фізико-математичний факультет Слов'янського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Математика і физика» з присвоєнням кваліфікації «вчитель математики і фізики».
Навчання в аспірантурі та докторантурі: у 1992 р. закінчив аспірантуру в Інституті загальноосвітньої школи РАО (м. Москва) і захистив дисертацію «Вивчення функцій в курсі алгебри 7-9 класів з використанням комп’ютеру» на здобуття вченого ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – методика викладання математики. В 1995 році було присвоєне вчене звання доцента.
Інформація про стажування: Донбаська державна машинобудівна академія; тема: «Вдосконалення професійної підготовки шляхом поглиблення і розширення професійних знань, умінь і навичок»; 2018 р.
Наукові інтереси та досягнення: проблеми вдосконалення професійної підготовки майбутніх вчителів математики та інформатики.
Є керівником курсових, дипломних та магістерських досліджень, займається питаннями організації педагогічної практики; членом предметно-методичної комісії з підготовки завдань II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, членом журі IІI (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, головою журі I етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук відділення природничих наук.
Із 1993 року за сумісництвом працював вчителем спеціалізованих класів при ЗОШ № 13 м. Слов’янська, на базі яких було створено педагогічний ліцей, в математичних класах якого Б. Б. Беседін працює вчителем вищої категорії, вчителем-методистом.
Із 2015 року є членом експертної групи з визначення порогового балу «склав/не склав» з математики при Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.
Автор понад 80 публікацій у наукових виданнях України та зарубіжжя.
Навчальні дисципліни, які викладає: «Елементарна математика», «Методика навчання математики».
Посада, науковий ступінь, вчене звання:доцент кафедри методики навчання математики та методики навчання інформатики, кандидат педагогічних наук, доцент.
Початок роботи в університеті:липень 1993 р.
Інформація про вищу освіту: у 1993 році закінчила фізико-математичний факультет Слов'янського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Математика» з присвоєнням кваліфікації «вчитель математики, інформатики та обчислювальної техніки», у 2002 році закінчила магістратуру фізико-математичного факультету за спеціальністю «ПМСО. Математика», з присвоєнням кваліфікації «магістр педагогічної освіти, викладач математики».
Навчання в аспірантурі:у 2011 році закінчила аспірантуру на кафедрі педагогіки Слов’янського державного педагогічного університету. У 2012 році в ДВНЗ «Криворізький національний університет» захистила дисертацію «Формування контрольно-оцінних умінь у молодших школярів» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.09 – теорія навчання. В 2016 році отримала вчене звання доцента.
Інформація про стажування:Вища технічна школа (м. Катовіце, Польща), сертифікат № 8/9/2018, тема: «Інноваційні технології в освіті», дата видачі: 26.09.2018 р. ТОВ «Академія цифрового розвитку», Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти», жовтень, 2021, №17GW-132. ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», Uniwersytet Rzeszowski (Poland), «Цифровий освітній простір: українсько-польський досвід», жовтень, 2021, №170. Сумський державний університет «Організація дистанційного навчання в закладах освіти з використанням навчальної платформи Moodle», жовтень, 2021, СП № 05408289/2729-21. Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів, через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.
Наукові інтереси та досягнення:методика навчання інформатики, дистанційне навчання.
Є керівником курсових досліджень.
Автор понад 60 публікацій у наукових виданнях України та зарубіжжя, учасник Міжнародних наукових конференцій, які проходили як в Україні, так і за її межами.
Директор Центру дистанційного навчання ДВНЗ «ДДПУ».
Навчальні дисципліни, які викладає: «Методика навчання інформатики», «Шкільний курс інформатики та методика її навчання», «Сучасні інформаційні технології в навчанні».
Посада, науковий ступінь, вчене звання: доцент кафедри методики навчання математики та методики навчання інформатики, кандидат фізико-математичних наук, доцент.
Початок роботи в університеті: листопад 2001 р.
Інформація про вищу освіту: у 2000 році закінчила фізико-математичний факультет Слов'янського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти, математика та основи інформатики» з присвоєнням кваліфікації «вчитель математики та основ інформатики»; у 2001 році закінчила фізико-математичний факультет Слов'янського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика» з присвоєнням кваліфікації «магістр математики, викладач».
Навчання в аспірантурі: у 2010 р. закінчила очну аспірантуру при Київському державному університеті ім. Тараса Шевченка зі спеціальності 01.01.06 алгебра та теорія чисел. У 2013 році в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка захистила дисертацію на тему: «Скінченні кільця». В 2016 році отримала вчене звання доцента.
Інформація про стажування: В 2015 році отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації у Сумському державному університеті за програмою з електронних засобів та дистанційних технологій навчання (свідоцтво 12 СПК 878670, реєстраційний номер 30.241/15). У 2018 отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації у Вищій технічній школі м. Катовіце, Польща (сертифікат № 10/9/2018) за темою: «Інноваційні технології в освіті». У 2021 році отримала свідоцтва про підвищення кваліфікації у ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет (Сертифікат № 49/21) за темою: «Інформаційно-комунікаційні технології в освітній діяльності»; у ТОВ «Академія цифрового розвитку» (Сертифікат №14GW-063) за темою: «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти»; у ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» та Uniwersytet Rzeszowski, Poland (Сертифікат №167) за темою: «Цифровий освітній простір: українсько-польський досвід» . У 2022 році отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus за темою: Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів ( Сертифікат )
Наукові інтереси та досягнення: STEM-освіта, інформатизація освіти, дистанційне навчання, вдосконалення професійної підготовки майбутніх вчителів математики та інформатики.
Є керівником курсових, дипломних та магістерських досліджень, членом журі ІI етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, членом журі II етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук секції «математика», керівником переможця II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Автор колективної монографії та понад 70 публікацій у наукових виданнях України та зарубіжжя.
Координаторка філіалу «Дівчата STEM» ДДПУ.
Навчальні дисципліни, які викладає: «Дискретна математика», «Математична логіка та теорія алгоритмів», «Основи криптології», «Технології захисту інформації», «Методика навчання інформатики», «Алгоритмізація та програмування», «Сучасні інформаційні технології».
Посада, науковий ступінь, вчене звання: доцент кафедри, кандидат фізико-математичних наук, доцент.
Початок роботи в університеті: вересень 1997 р.
Інформація про вищу освіту: у 1997 році закінчила фізико-математичний факультет Слов'янського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Математика» з присвоєнням кваліфікації «вчитель математики та основ інформатики»; у 2002 році закінчила фізико-математичний факультет Слов'янського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика» з присвоєнням кваліфікації «магістр математики, викладач математики».
Навчання в аспірантурі та докторантурі: у 2012 р. закінчила заочну аспірантуру при Київському державному університеті ім. Тараса Шевченка зі спеціальності 01.01.06 алгебра та теорія чисел. У 2013 році в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка захистила дисертацію на тему: «Будова напівгруп відповідностей». В 2016 році отримала вчене звання доцента.
Інформація про стажування:у 2015 році отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації у Сумському державному університеті за програмою з електронних засобів та дистанційних технологій навчання (свідоцтво 12 СПК 878671). У 2020 отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації у Вищій технічній школі м. Катовіце, Польща (сертифікат № 44/07/2020). за темою: «Інноваційні технології в освіті».
Наукові інтереси та досягнення: методичні аспекти підготовки вчителів математики та інформатики, використання комп’ютера при підготовці майбутніх вчителів.
Є керівником курсових, дипломних та магістерських досліджень, членом журі ІIІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Заступник декана фізико-математичного факультету, заступник відповідального секретаря приймальної комісії ДДПУ, керівник освітнього центру «Донбас / Крим – Україна»
Автор колективної монографії та понад 60 публікацій у наукових виданнях України та зарубіжжя.
Навчальні дисципліни, які викладає: «Лінійна алгебра», «Числові системи», «Інформаційно-комп’ютерні технології в освітній діяльності», «Основи інформаційних технологій та ТЗН», «Вибрані питання математики «Елементи теорії чисел».
Посада, науковий ступінь, вчене звання: доцент кафедри, кандидат фізико-математичних наук, доцент.
Початок роботи в університеті: вересень 2002 р.
Інформація про вищу освіту: у 2002 році закінчив фізико-математичний факультет Донбаського державного педагогічного університету за спеціальністю «Педагогічка і методика середньої освіти. Математика».
Навчання в аспірантурі та докторантурі: у 2006 році захистив дисертацію на тему: «Імпульсні крайові задачі для систем з перемиканнями». У 2013 році отримав вчене звання доцента.
Інформація про стажування:Інститут прикладної математики і механіки НАН України; тема – «Застосування сучасних інформаційних технологій до викладання спеціальних математичних дисциплін» 2021 р.
Наукові інтереси та досягнення: крайові задачі, теорія функцій, комбінаторні структури на многовидах та їх застосування.
Навчальні дисципліни, які викладає: математика для економістів (вища математики), математика для економістів (теорія ймовірностей і математична статистика), економіко-математичні методи та моделі (оптимізаційні процеси), основи педагогічних вимірювань та моніторинг якості вищої освіти, інтелектуальна власність, сучасні інформаційні технології.
Посада, науковий ступінь, вчене звання: доцент кафедри, кандидат фізико-математичних наук, доцент.
Початок роботи в університеті: 1990 р.
Інформація про вищу освіту: у 1981 році закінчила фізико-математичний факультет Слов'янського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Математика і фізика» та здобула кваліфікацію «Вчитель математики і фізики середньої школи».
Навчання в аспірантурі та докторантурі: у 1996 році захистила дисертацію на тему: «Крайові задачі з виродженим імпульсним впливом в критичних випадках». У 2001 році отримала вчене звання доцента кафедри геометрії та методики викладання математики.
Інформація про стажування:Інститут прикладної математики і механіки НАН України; теми: – «Викладання аналітичної та диференціальної геометрії, топології для студентів педагогічних вузів» 2020 р.
Наукові інтереси та досягнення: Крайові задачі, теорія функцій, комбінаторні структури на многовидах та їх застосування.
Навчальні дисципліни, які викладає: аналітична геометрія, лінійна алгебра та аналітична геометрія, диференціальна геометрія і топологія, математичний аналіз.
Посада, науковий ступінь, вчене звання: старший лаборант кафедри.
Початок роботи в університеті: