Оригінально здати залік із фольклору і одночасно привітати усіх зі святами можливо. Проводити залікове заняття з дисципліни «Фольклор» у формі святкового дійства вже є традицією. І дистанційне навчання тому не завада. Колядки, щедрівки, посівальні пісні виконують студенти 1 У та 1 УА філологічного факультету.

Хочемо побажати від щирого серця, щоб усі дні цього року ви почувалися щасливими, радісними, повними сил і бажання жити. Нехай цього новорічного настрою та яскравих емоцій вистачить на цілий рік!

Наприкінці 2020 року відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція за напрямком «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку» на базі Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

У роботі конференції взяли участь студенти факультету гуманітарної та економічної освіти, зі спеціальності «Психологія». Студенткою магістратури Є.О. Мірошниченко у співавторстві з доц. О.Б. Єгоровою було проведено наукове дослідження за проблемою маркерів девіантної поведінки юнаків. Учасники конференції здобули сертифікати, що свідчить про високий рівень професійної підготовки майбутніх фахівців.

05

24 грудня відбулося засідання кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології зі стейкхолдерами – представниками роботодавців: директором ТОВ «Медінвестконсалт», онкологічної клініки Св. Пантелеймона у м. Слов’янську Яковленком Олексієм Вікторовичем, директором Комунального некомерційного підприємства «Центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи м. Бахмут» Мілько Наталією Володимирівною, директором Краматорського Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Зарубіною Тамарою Іванівною, директором міського методичного кабінету Слов’янської міської ради Донецької області Гореліковою Тетяною Володимирівною, директором навчально-виховного закладу Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Слов’янської міської ради Донецікої області Дєлєскє Світланою Валентинівною.

t

16-17 грудня на базі ДВНЗ «ДДПУ» волонтери загону «Фенікси» разом із викладачами кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології, за підтримки Громадської організації «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру, проводили «Осінній турнір з адаптивних ігор для людей з інвалідністю в місті Слов’янську». Турнір відбувався в режимах офлайн та онлайн за допомогою платформи ZOOM. У турнірі брали участь команди міста та області: команда Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради, м Слов’янськ; команда Центра реабілітації дітей органічними ураженнями нервової системи, м. Бахмут; команда Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Донбас», м. Краматорськ; команда Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Оберіг» Краматорської міської ради, м. Краматорськ; збірна команда міста Слов’янська та команда студентів-волонтерів загону «Фенікси», м. Слов’янськ.

1

У передостанню середу року студенти 2 курсу ДОПО разом із  доцентом Кошелєвим О. Л. зібралися  на платформі Google Meet для підсумкового заняття гуртка «Моя математика», де кожний зміг представити результати своїх досліджень за обраною темою.   Під час відеоконференції студенти робили доповіді та демонстрували  презентації,  після чого відповідали на питання слухачів.

Ми дізналися багато цікавого з історії математики, про міжпредметні звязки  цього навчального предмета, про його скарби та практичне значення.  Цікаві, яскраві та красиві презентації  доповнювалися корисними, іноді несподіваними фактами, які закріпилися в памяті студентів.

Сторінка 1 із 476