На факультеті дошкільної освіти та практичної психології було проведено відкрите практичне заняття з етнопсихології. Тема заняття: "Становлення та розвиток етнопсихології в особах".
Були представлені результати науково-методичного пошуку студентів 5 курсу спеціальності "Дошкільна освіта" та студентів 5 курсу спеціальності "Практична психологія" в рамках роботи Ресурсного центру факультету - освітнього простору для розвитку педагогів, психологів, студентів, батьків та дітей.
Студенти отримали завдання: зібрати матеріал про дослідників та дослідженнь з етнопсихології та представити його для обговорення на практичному занятті. Форма проведення заняття – технологія групової взаємодії. Студенти, які збирали матеріали, виступили як Експерти (Мартиненко Оксана, Савчук Неля, Страшко Аліна, Стукало Тетяна, Хомич Олена, Алєксєєнко Жанна).
Група студентів-Аналітиків аналізувала повідомлення Експертів, ставили запитання та готували матеріал для випуску Наукового вісника з етнопсихології. Це – Архіпова Тетяна, Бабак Марина, Бережна Інна, Кандиба Тетяна, Польченко Ірина.
У роботі брали участь 2 консультанти: Страшко Аліна, Москвітіна Марина, які зібрали найбільшу кількість інформаційних матеріалів про різні етапи становлення та розвитку етнопсихології.
Протягом заняття працювала група редакційної колегії: Андрєєва Неля, Кузнєцова Альона. Вони підготували випуск Наукового вісника з етнопсихології (візуалізували напрацьований матеріал).
На занятті працював бібліографічний відділ: Лелека Олена, Попова Вікторія, які познайомили присутніх з літературою за темою заняття (основною та додатковою).
На практичне заняття були запрошені гості – викладачі випускових кафедр факультету.
Можна відзначити, була зроблена перша спроба роботи в рамках Ресурсного центру факультету. Час практичного заняття не дозволив охопити великі пласти наукових досліджень з етнопсихології. Але була визначена перспектива подальшого науково-методичного пошуку.
За результатами пошуку студентів буде зроблений рукописний, а потім друкований Довідник з етнопсихології. Усі студенти, які взяли участь у доборі матеріалів, стануть його співавторами.
Щиросердечно дякуємо всім студентам, які взяли активну участь у підготовці та проведенні практичного заняття, виявили уміння вести науковий пошук, працювати у команді, досягати результату.
Велику підготовчу роботу, яка передувала проведенню заняття, провели декан факультету дошкільної освіти та практичної психології, доцент Аматьєва Олена Петрівна, асистенти кафедри практичної психології Демченко Марина Олександрівна, Лічман Софія Вікторівна.