У Донбаському державному педагогічному університеті відбулася Міжнародна науково-практична On-line конференція, присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.
Мета проведення конференції полягала у залученні уваги молоді, працівників освітніх установ, медичних працівників, усього населення до проблеми ВІЧ/СНІДу, пропаганди здорового стилю життя.
У конференції взяли участь провідні фахівці з України (ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов'янськ та Приазовський державний технічний університет, м. Маріуполь), Росії (Забайкальський державний університет, м.Чита), Казахстану (Павлодарський державний університет, м. Павлодар) та Киргизстану (Жалал-Абадський державний університет, м. Жалал-Абад).
Чисельних учасників конференції привітав організатор заходу завідуючий кафедри здоров’я людини, біології, фізичного виховання та фізичної реабілітації, доктор біологічних наук, професор Дичко В.В., Кушаков О.М.
До програми конференції входило обговорення кожної з країн отриманих результатів дослідження анонімного анкетування студентів «Що ви знаєте про СНІД?». У нашому університеті над цим питанням працювали доктор біол. наук, проф. Дичко В.В., канд. пед. наук, ст. викладач кафедри валеології та корекційної медицини Мусхаріна Ю.Ю., ст. викладач кафедри валеології та корекційної медицини Бабак В.В. та студенти ДДПУ: Алтуніна Анастасія, Лескова Ольга, Дичко Данил. Ми донесли до наукової спільноти, що особлива роль щодо профілактики СНІДу приділяється педагогам. Тому пріоритетним завданням професорсько-викладацького складу ДДПУ є виховання відповідального відношення молоді до особистого здоров’я, підготовки майбутніх педагогів до профілактичної роботи зі школярами.
Із пізнавальною доповіддю про стан захворюваності на СНІД в Україні та Слов’янську виступив завідвач Слов’янського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом Кушаков О.М.
Учасники конференції відзначили продуктивність виступів, дискусій, адже цей формат спілкування наукового співтовариства є плодотворним та перспективним. Робота щодо профілактики ВІЧ/СНІДу, безумовно, потребує постійного удосконалювання. У цьому напрямку проводяться активні наукові пошуки та дослідження.
Організатори конференції висловлюють подяку зав. кафедри природничо-математичних дисциплін і педагогічних технологій початкової освіти, доценту, кандидату педагогічних наук Євтуховій Т.А. та співробітникам кафедри за допомогу у проведенні заходу.