24 січня в нашому університеті відбудеться відкриття Донбаського філіалу Всеукраїнської школи екофасилітативної допомоги особистості.
Екофасілітатівний підхід є інноваційним напрямом психологічної допомоги. Автор методу – доктор психологічних наук, професор Павло Володимирович Лушин – неординарна особистість у сучасній психології та освіті дорослих. Про нього можна багато говорити і перераховувати досягнення, але досить один раз побачити його консультації, аби усвідомити, що це щось особливе.
Детальніше про П.В. Лушин ви можете дізнатися тут: http://ecofacilitation.ucoz.com/index/0-2
Екопсихологічна фасилітація (екофасилітація) - це процес підтримки природних способів саморегуляції і самодопомоги. Практичні результати екофасилітатівного підходу знайшли реальне застосування в різних сферах практики: психотерапії, в екстремальних, малопередбачуваних умовах діяльності людини, в дитячій психології та освіті, в управлінні людськими ресурсами, соціальній психології та психології груп і т.д.
Екофасилітація не є альтернативою будь-яким видам психологічної практики, а навпаки, стає необхідним доповненням до вже відомого, дозволяє по-новому переосмислити власний існуючий досвід.
Детальніше ознайомиться з методом ви можете тут: http://ecofacilitation.ucoz.com/news/shkola_ehkofasilitacii_novyj_nabor/2011-01-15-54
ШКОЛА ЕКОФАСИЛІТАЦІЇ - це офіційний курс підвищення кваліфікації та перепідготовки психологів, педагогів, фахівців з управління персоналом, керівників, лікарів, тренерів і т.д. Він розрахований на три рівні по 72 академічні години. У календарному часі кожен рівень триває близько 4-5 місяців. По закінченні слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка або диплом слухача, а також мають можливість стати членом Всеукраїнської громадської організації «Асоціація екологічною допомоги» (ВАЕП ).
По закінченні будь-якого рівня ШКОЛИ ЕКОФАСИЛІТАЦІЇ, випускники отримують можливість вести індивідуальну практику консультування, беручи участь в різних програмах ВАЕП.
Наші слухачі по закінченні навчання набувають:
- здатність до саморегуляції екофасилітаторів в ситуаціях невизначеності;
- навички надання психологічної допомоги в ситуації невизначеності;
- досягнення позитивного стабільного результату у допомозі клієнту чи групі;
- навички підтримки особистісного та професійного здоров'я;
- формування індивідуального ефективного стилю діяльності;
- високий рівень самоприйняття;
- здатність визначати і конструювати зони найближчого професійного та особистісного розвитку;
- уміння толерувати ситуації невизначеності і професійної кризи;
- навички навчання основам екофасилітації.
ШКОЛА ЕКОФАСИЛІТАЦІЇ надає своїм випускникам наступні можливості:
- проходити регулярні супервізії;
- займатися науковими дослідженнями в галузі психології та психологічної допомоги і вчитися в очній чи заочній аспірантурі та докторантурі;
- отримати членство у Всеукраїнській громадській організації «Асоціація екологічною допомоги» (ВАЕП );
- відвідувати та ініціювати тематичні та інформаційні зустрічі з актуальних професійних питань;
- брати участь у різних проектах ВАЕП або ініціювати свої власні;
- відвідувати і організовувати професійні конференції, майстер-класи, семінари, лекції, присвячені сучасним тенденціям у світі психології та екофасилітації;
- здійснювати практичну діяльність у Центрі психологічних інновацій "Територія свободи" і багато іншого.
КОЖНЕ ЗАНЯТТЯ В ШКОЛІ ЕКОФАСИЛІТАЦІЇ УНІКАЛЬНЕ - ЦЕ ЗАВЖДИ НОВІ ВРАЖЕННЯ, НОВІ ВІДЧУТТЯ і НОВІ УСВІДОМЛЕННЯ. Учнями школи можуть стати усі бажаючі!
З усіх питань навчання можна зв'язатися по телефону 050-915-72-51 з координатором навчальних груп Школи екофасилітації в м. Слов'янську Донецької обл. Іриною Остополець.
Також можна записатися в Школу через Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або через форму зворотного зв'язку сайту екофасилітації.