Літературна вітальня з Володимиром Глущенком
(у рамках тижня кафедри природничо-математичних дисциплін і педагогічних технологій початкової освіти)
Володимир Андрійович Глущенко: доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри слов’янського та германського мовознавства. Відомий науковець. Поет.
Продукт поетичної діяльності – дві збірки віршів:„Ощущение доброго ветра” і „Дорога обетованная”.
„З радістю зустрічати кожний день, нібито народжуватись наново, жити тут і зараз, не уклінно йти вперед до наміченої мети – таке поетичне кредо поета Володимира Глущенка. Цільність натури, ліричний настрій душі, настрій на образне, метафоричне сприйняття світу, чіткі моральні орієнтири – саме це робить вірші Володимира Глущенка надзвичайно привабливими для читача”
Василь Чорнобровий, член Національної
спілки журналістів України.
„Оригінальність поетичного мислення і словесного виразу, яскрава образність, прагнення до історичної правди, чітка громадянська позиція – усе це робить вірші Володимира Глущенка надзвичайно привабливими для сучасного читача”.
Павло Кущ, голова Донецької організації
Національної спілки письменників України.
Усі ці характеристики присутні на „вітальні” викладачі, студенти, мешканці міста відчули, почувши вже перші вірші у виконанні автора.
Але спочатку було представлення Володимира Глущенка завідувачкою кафедри доцентом Євтуховою Тетяною Анатоліївною. Вона зауважила, що творчого вчителя може виховати тільки творчий викладач. Тому й було вирішено, що в рамках тижня кафедри ПМДіПТПО доречно влаштувати відкриту кураторську годину-зустріч з творчою особистістю. Куратор групи 2-І, доцент Сарієнко В.К. організував зустріч саме з такою людиною – професором філології і чудовим поетом Володимиром Глущенком.
З аналізом поетичної творчості В.Глущенка виступили колеги зі спорідненої кафедри доценти Казаков І.М. і Романько В.І.
Після представлення Володимир Андрійович прочитав декілька своїх віршів, які викликали щире захоплення присутніх яке з часом перейшло у справжнє поетичне свято, на якому зі своєю поетичною майстерністю ознайомили присутніх викладачі і студенти не тільки факультету-організатора, а й інших факультетів: фізико-математичного, філологічного, аспіранти. Були виконані пісні, які були написані на його вірші. Поетична зустріч вийшла дуже теплою і такою, що запам’ятається надовго!