У 2021 р. наш університет долучився до проєкту «Діяльнісний підхід у закладах вищої освіти» від фонду LEGO Foundation, у межах якого в ОП «Початкова освіта» першого бакалаврського рівня було впроваджено компоненту «Навчання через гру», спрямовану на формування готовності майбутніх учителів початкової школи до використання ігрових та діяльнісних методів навчання в освітньому процесі.
26 березня 2024 року відбулося бінарне заняття студентів третього курсу спеціальності 013 Початкова освіта з цієї дисципліни із тренеркою Тhe LEGO® Foundation Іриною Пісковою, яка є стейкхолдеркою освітньої програми.
Викладачка, асистент кафедри природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті Наталія Корягіна, познайомила студентів із гостею і підкреслила нестандартність цього практичного заняття, саме через запрошення на нього тренерки-практикині. Студенти отримали корисні знання від досвідченої фахівчині. Пані Ірина підкреслила актуальність теми практичного заняття «Психологічні особливості розвитку молодших школярів» для сьогодення, адже воєнні дії не відбуваються безнаслідково для дитини. Студенти засвоювали тему інтерактивно, виконуючи командні проєкти.
Викладачкам удалося вдало поєднати зміст заняття з останніми досягненнями в цій галузі, із якими їх познайомила стейкхолдерка і якими буде розширений курс «Навчання через гру».
Проведена в кінці пари рефлексія засвідчила, що бінарна форма викладання є, безумовно, ефективною через органічне сполучення навчальних матеріалів, зусиль і знань декількох спеціалістів у межах одного заняття. Особливо коли в ролі другого викладача виступає стейкхолдер – особа, зацікавлена в запровадженні в освітні програми підготовки майбутнього вчительства новітніх технологій і європейських практик, якими опікується в цьому конкретному випадку Фонд LEGO Foundation і Міністерство освіти і науки України.