Другий рік в українських школах відбувається «Інженерний тиждень». Відомо, що цей захід було започатковано в 2007 році в США і приврочено до дня народження Джорджа Вашингтона (22 лютого). В Україні Тиждень відбувається на честь видатного вченого в галузі ракетобудування та космонавтики Сергія Корольова, день народження якого відзначається 12 січня. «Інженерні тижні» також відбуваються в школах Великої Британії та Ірландії. В основі лежить STEM-освіта – природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics).
Кафедра природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті також уже другий рік поспіль приєднується до проведення «Інженерного тижня». Студенти факультету початкової, технологічної та професійної освіти, спеціалізації «Інформатика» інженеріли й, уодночас, практикувалися саме як майбутні вчителі. Тиждень вони виготовляли й апробовували різноманітні пристрої з доступного матеріалу, який завжди можна знайти вдома – паперові горнятка, пластикові пляшки, кришечки, палички для розмішування цукру, соломинки, канцелярські гумки тощо, із яких виходили іграшки, гвинтокрили, фізичні досліди та багато іншого, що існує і в природі, і в житті людини. А потім зустрілися 12 лютого на підсумковій конференції разом із викладачами кафедри та заступником декана Іриною Вікторенко в онлайн-форматі, аби розповісти, як це в них вийшло. Розповісти та показати, адже застосували в цьому випадку й свої інфо-медіанавички, отримані на курсі з медіаосвіти – створили медіасторі про свій новий досвід, максимально продемонструвавши, що «Інженерний тиждень» – це зовсім не про техніку та інженерів, це про цілісне сприйняття світу через STEM-освіту
Викладачі впевнені – до школи прийдуть вчителі нового покоління, максимально озброєні актуальними компетентностями, аби згодом стати супер-учителями.