12–13 жовтня відбулося засідання робочої групи, відповідальної за створення та оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи», на кафедрі педагогіки вищої школи ДДПУ. Гарант ОПП Топольник Я.В., зовнішній стейкхолдер Гусейнов С.Н. (директор СБРЦПО імені П.Ф. Кривоноса), фахівці-практики Бондаренко Н.В. (старший майстер в/н СБРЦПО імені П.Ф. Кривоноса) та Турка В.М. (завідувач відділення Слов’янський енергобудівний технікум), викладачі кафедри педагогіки вищої школи ДВНЗ «ДДПУ» Фатальчук С.Д., Гарань Н.С. та здобувач 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Смоляр Є.Д. обговорювали проєкт освітньо-професійної програми.
Під час обговорення учасники зазначили, що метою навчання за ОПП виступає підготовка висококваліфікованого фахівця, здатного професійно застосовувати на практиці сучасні педагогічні форми, методи та прийоми; формування компетентностей та здатностей використовувати набуті знання та вміння у професійній (викладацькій, освітній, виховній, науково-дослідницькій, аналітичній, консультативній, комунікативній, організаційно-методичній) діяльності. Гарант звернула увагу присутніх та відзначила, що ОПП містить вибірковий освітній компонент, представлений для можливості формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувача, передбачає професійно-практичну, педагогічну та психологічну підготовку здобувачів до професійної діяльності в закладах вищої освіти.
У межах засідання Туркою В.М. було проведено науково-методичний семінар «Розвиток професійно-технічної освіти в Україні: сучасний стан, проблеми та перспективи» для здобувачів 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. Під час проведення семінару розглядалися актуальні проблеми розвитку ПТО, особливості організації освітнього процесу в закладах ПТО на прикладі Слов’янського енергобудівного технікуму. Здобувачі виступали активними учасниками обговорення означеного кола питань та на завершення подякували Віктору Миколайовичу за надану можливість безпосереднього спілкування із фахівцем-практиком у галузі професійно-технічної освіти.