Цьогоріч відзначається столітній ювілей великого українця і педагога Василя Сухомлинського. Його гуманістична концепція випередила свій час. Ідеї видатного педагога та основні положення Нової української школи стали предметом обговорення учасників круглого столу «Багатовимірність творчості В. Сухомлинського у контексті «Нової української школи», який був проведений 10 жовтня на кафедрі педагогіки.
В обговоренні проблем взяли участь викладачі кафедри педагогіки, кафедри української мови та літератури (завідувач кафедри проф. Біличенко О. Л, доценти Бондаренко Г. І., Жижченко Л. Б.), директор педагогічного ліцею Бабенко О. А., заступник директора ЗОШ №5 Тесленко Н. І., учитель початкових класів ЗОШ №5 Маслакова О. А.
Проблема впровадження ідей В. Сухомлинського в сучасній школі, утілення його ідей в концепції Нової української школи викликала жвавий інтерес в учасників круглого столу. Особливо зацікавили аудиторію виступи вчителів, які на практиці реалізують ідеї Нової школи.
Також учасники круглого столу обговорили ідеї В. Сухомлинського щодо провідної ролі виховання у всебічному розвитку особистості, зокрема моральне, розумове, екологічне виховання, роль художнього слова у вихованні дітей та молоді.
Педагогічна спадщина видатного педагога і гуманіста, його ідеї, на думку учасників круглого столу, є актуальними, потребують подальшого вивчення, переосмислення та втілення в практичну діяльність Нової української школи.