Із 11 по 13 жовтня на факультеті психології, економіки та управління відбувся ряд заходів, присвячених Дню українського козацтва та Дню захисника України.
Кураторські години, присвячені Дню захисника України, проводились із метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.
Кожна група вибирала свою форму проведення свята: цикл бесід, лекцій, круглих столів, перегляд документальних фільмів, уроків-реквіємів на теми: «Україна від козацьких часів до сьогодення», «З Україною в серці», «Мужність і відвага крізь покоління», «УПА. Третя сила».
Актуальність проведення таких заходів очевидна, адже День захисника України нероздільно пов’язаний із розвитком війська та військових традицій. Традиції в житті суспільства і окремої людини відіграють важливу роль. На їх основі створюються моральні ідеали, принципи, переконання і норми, які визначають стосунки між людьми і ставлення громадян до своєї держави. У свою чергу ставлення людини до країни уособлюється у таких поняттях, як «Вітчизна», «Батьківщина», а найвищим проявом любові до рідної землі є готовність боронити її ціною власного життя.
Під час кураторських годин було обговорено питання історії українського війська. Так, про історичні корені вшанування воїнів на свято Покрови Пресвятої Богородиці, про значення свята Покрови для українського козацтва проінформувала студентка 2 курсу спеціальності «Психологія» Куліш Варвара. Балковий Микита ознайомив аудиторію з історією боротьби лицарів Холодного Яру за Україну, неодноразово звертаючись у своїй доповіді до книги Юрія Горліс-Горського «Холодний Яр», цитуючи уривки, які доповнювали емоційне враження від виступу.