7 грудня на факультеті психології, економіки та управління у межах вивчення навчальної дисципліни «Психологія підприємницької діяльності» доцентом кафедри психології Л.М. Дейниченко було проведено практичне заняття із студентами 3 курсу спеціальності «Психологія» у формі «круглого столу».
На початку заняття за темою «Психологічна підтримка підприємців» було зазначено актуальність цього питання. Наголошувалось на тому, що залучення до співпраці організаційних психологів може сприяти, підвищенню ефективності діяльності підприємців. Основними питаннями, які розглядалися на занятті, були: «Сучасні тенденції розвитку бізнесу в Україні», «Особистісні якості успішних українських підприємців», «Задоволення підприємницькою діяльністю та фактори її формування», «Психологічна готовність підприємців до ведення ділових переговорів», «Мотивація підприємницької діяльності».
Студенти підготували змістовні доповіді за результатами своїх досліджень із різних аспектів психології підприємницької діяльності: визначення лідерських якостей підприємців у торгівельній сфері; складові успішного ведення бізнесу в сфері виробництва керамічних виробів; особистісні якості успішних підприємців в сфері надання послуг населенню. Також були представлені презентації з таких актуальних питань як: «Сучасні тенденції розвитку бізнесу в Україні», «Психологічні основи ефективного керівництва бізнес-процесами», «Психологічні особливості проведення ділових переговорів з представниками різних культур». Під час обговорення студенти проявили зацікавленість до цих питань, брали активну участь у проведені дискусії. Були визначенні та розкриті пріоритетні напрямками психологічної допомоги підприємцям і підприємницьким організаціям: психологічна підтримка у розв’язанні професійних завдань (проведення тренінгу ділового спілкування; формування сприятливого соціально-психологічного клімату в колективі тощо); надання індивідуальних психологічних консультацій для підприємців (розробка програми професійного та особистісного вдосконалення; опанування прийомами підприємців запобігання та подолання стресу). Головне – це поєднання теоретичних питань психології підприємницької діяльності з практикою.