18 жовтня студентка педагогічного факультету Емма Яблочанська відвідала Донецький національний технічний університет (м. Покровськ), де проходила презентація стипендіальної програми Віктора Пінчука «Завтра.UA». До вишу завітали Максим Нарбут, координатор спільноти, та Євген Шеремет, менеджер проекту, й детально розповіли про те, що являє собою програма і як до неї долучитися.

Стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука – це перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета – сприяння формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Стипендіати програми відбираються щорічно на відкритому Всеукраїнському конкурсі. Ними можуть стати студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вишів 4-го рівня акредитації. Головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Також була екскурсія університетом, із показом студії звукозапису, в якій студенти цього закладу готують щоденні випуски новин для радіо Дон НТУ. Кореспонденти радіо взяли інтерв’ю в усіх учасників презентації.

quation
0


quation
 

quation
0


quation