Скільки разів за різних обставин ви говорили собі: «Як було б здорово, якщо б я вмів»… Натомість життя текло за звичним руслом, і ви забували про своє бажання придбати корисний навик. Напевно іноді всі хочуть навчитися чомусь новому — грати на ударних, говорити іспанською, володіти дієвими прийомами самозахисту. Багато бажань, але багато у кого вони так і залишаються мрією.
4 жовтня на Хаті Початфака проводився майстер-клас «Що ви вмієте і чого хочете навчитися?». Прожога Екатерина розповіла, як крокувати до мріяного і надала варіанти для самостійного навчання.
Хочете дізнатися, як досягти мети всього за 12 кроків?
Перший крок. Викличте бажання — пекуче, сильне бажання.
Другий крок. Треба виробити переконання.
Третій крок. Запишіть це.
Четвертий крок. Складіть список усіх переваг.
П'ятий крок. Визначте свою вихідну позицію.
Шостий крок. Установіть граничний термін.
Крок сьомий. Складіть список усіх перешкод, що стоять між вами і досягненням мети.
Восьмий крок. Визначте, яка може знадобитися додаткова інформація.
Дев'ятий крок. Складіть перелік людей, чия допомога або наставництво необхідні.
Десятий крок. Складіть план.
Одинадцятий крок. Користуйтеся візуалізацією.
Дванадцятий крок. Заздалегідь прийміть рішення, що ніколи не відступите.
Із величезною кількістю знань, які доступні нам онлайн кожного дня, єдина причина, чому ви досі цього не зробили, — не замислювалися про це серйозно. Може, пора це зробити?
Необхідно ставити таку мету, яка запалюватиме. Багато хто не досягають цілей просто тому, що їх цілі занадто нікчемні і незначні, вони їм просто нецікаві, так, у якійсь мірі важливі, але не настільки. Мета повинна рухати тобою, інакше поснемо. Також необхідно бачити, що конкретно дасть тобі досягнення твоєї мети. Що ти отримаєш? Але найголовніше важливо розуміти, ким ти станеш, коли досягнеш мети? Упевненіший у собі? Супер! Багатший? Чудово! Установиш нові контакти, зв'язки. Знайдеш нових друзів та просто, як зможе змінитися твоє життя, образ твого мислення. Безумовно, ти піднімешся на інший рівень. А це є основний принцип Особистісного розвитку.
Цілі повинні надихати, змушувати рухатися! Мотивація має зростати зсередини — це ті умови, що необхідні для вашого зростання і успіху.
Інформаційний сектор. Кореспондент соціальних мереж
Кузьміна Олександра