19 травня на кафедрі природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті з нагоди Дня науки відбулось секційне засідання щорічної університетської конференції «Перспективні напрями сучасної науки та освіти» за напрямом роботи «Формування професійної компетентності вчителя початкових класів в умовах нової української школи», на якому були присутні 63 людини – студенти, викладачі, стейкхолдери, учителі-практики.
Ділилися доробками, досвідом, думками. Порадували своїми ґрунтовними доповідями студенти. Вони порушували вкрай актуальні для сьогодення питання – від математичних, екологічних до проблеми формування медіаграмотності у дітей і у вчителів та аналізу діяльності руху ЕдКемп Україна. З першими кроками в науці їх щиро привітали деканеса факультету початкової, технологічної та професійної освіти І.А. Хижняк, завідувачка кафедри Т.А. Євтухова та викладачі кафедри.
Своїм дуже корисним для майбутніх учителів початкової школи багаторічним досвідом використання LEGO в навчанні поділилася вихователь-методист Лозівського дошкільного навчального закладу «Золотий півник» Харківської області В. Пінчук. Про використання коміксів в освітньому процесі молодших школярів доповіла Т.М. Бондаренко – учитель початкових класів, інформатики, курсів «Я у медіапросторі», «Медіакультура» Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3. Кафедра давно співпрацює у межах вивчення дисципліни «Медіаосвіта» з цим закладом, адже школа є учасником всеукраїнського експерименту із впровадження медіаграмотності в освітній процес.
Окрема вдячність за участь у конференції нашим стейкхолдерам – Управлінню Державної служби якості освіти в Донецькій області в особі головного спеціаліста І.М. Литвинової, адже залучення до освітнього процесу роботодавців є надважливим у якісній підготовці майбутніх учителів початкової школи.
Щиро вітаємо викладачів нашого вишу, студентів, освітян-практиків із Днем науки. Упевнені, що наука завжди слугуватиме платформою для збагачення практичного досвіду й професійного зростання.