Міронець-23.jpg

Гостьову лекцію на тему "Актуальні питання сучасної методики навчання біології, основ здоров'я та природознавства в умовах воєнного стану" для здобувачів ОП "Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) і ОП "Фізична терапія, ерготерапія" 30.03.2023 р. прочитала Міронець Людмила Петрівна, кандидат біологічних наук, доцент, декан біологічного факультету Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка. На лекцію завітали, крім студентів, завідувач кафедри ФТФВБ професор Дичко В.В., декан факультету фізичного виховання ДДПУ доцент Холодний О.І., гаранти освітніх програм, викладачі факультету. Проблематика, якої торкнулась лекторка, стосувалась питань реформування природничої освіти на рівні середньої та вищої шкіл, стандартизації освіти. Представлена інформація неабияк зацікавила слухачів і викликала резонанс серед слухачів. Викладачами ОП "Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) і "Фізична терапія, ерготерапія" було вирішено внести аналогічні теми до дисциплін організаційно-методичного спрямування.

IMG 4203Наприкінці січня Донецький обласний еколого-натуралістичний центр, в межах тижня екологічної освіти та з метою залучення молоді до науково-дослідної та експериментальної роботи біологічного направлення, поширення кращого досвіду з організації пошуково-дослідницької роботи з учнями та вихованцями навчальних закладів, провів Обласну науково-практичну конференцію учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво».

27 03 biol 1Загальне керівництво департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації та Донецький обласний еколого-натуралістичний центр 27 березня 2021 року проводили ІІ фінальний етап обласного конкурсу учнівської та студентської молоді «Екологія та здоров’я». Конкурс проводиться щорічно з метою залучення молоді до науково-дослідної та експериментальної роботи.

001

Сьогодні, 25 вересня 2020 р., волонтери, студенти спеціальності Фізична терапія, ерготерапія та викладачі кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології долучилися до святкування 95 річниці юннатівського руху в Україні та брали участь у закладанні парку разом зі спеціалістами Донецького обласного еколого-натуралістичного центру.

28 05 biol 1

З 18 по 28 травня 2021 року до проведення польової практики для студентів 1 та 2 курсів спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) було залучено стейкхолдерів – фахівців Регіональних ландшафтних парків "Краматорський" і "Клебан-Бик", які впродовж чотирьох занять у дистанційному форматі познайомили майбутніх учителів біології та основ здоров'я з унікальними геологічними особливостями, флорою та фауною цих природоохоронних територій.

Сторінка 1 із 2