Гостьова лекція Міронець Людмили Петрівни

Міронець-23.jpg

Гостьову лекцію на тему "Актуальні питання сучасної методики навчання біології, основ здоров'я та природознавства в умовах воєнного стану" для здобувачів ОП "Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) і ОП "Фізична терапія, ерготерапія" 30.03.2023 р. прочитала Міронець Людмила Петрівна, кандидат біологічних наук, доцент, декан біологічного факультету Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка. На лекцію завітали, крім студентів, завідувач кафедри ФТФВБ професор Дичко В.В., декан факультету фізичного виховання ДДПУ доцент Холодний О.І., гаранти освітніх програм, викладачі факультету. Проблематика, якої торкнулась лекторка, стосувалась питань реформування природничої освіти на рівні середньої та вищої шкіл, стандартизації освіти. Представлена інформація неабияк зацікавила слухачів і викликала резонанс серед слухачів. Викладачами ОП "Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) і "Фізична терапія, ерготерапія" було вирішено внести аналогічні теми до дисциплін організаційно-методичного спрямування.