3.png4.png

 

6.png7.png

З 6 березня по 14 квітня 2023 року в дистанційному форматі тривала педагогічна практична підготовка здобувачів 3 та 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини). Студенти мали змогу відвідати уроки біології, хімії, основ здоров'я, виховні заходи, проведені досвідченими вчителями ЗЗСО м. Слов'янська, м. Краматорська та Краматорського району. Здобувачі на практиці ознайомились із різноманітними методами навчання, видами веб-ресурсів для проведення онлайн-уроків, прийомами продуктивної взаємодії вчителя і учнів. Також студенти відвідали практико-орієнтовані семінари і вебінари з питань організації роботи в Новій українській школі, проведені співробітниками Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Слов'янська.

Корисна та своєчасна інформація, науково обґрунтовані міркування, методичні поради та професійні настанови від представників академічної спільноти та професіоналів-практиків стануть важливою частиною компетентностей майбутніх учителів біології та основ здоров’я.

1624514059438

5 червня у Затоці на Одещині відбувся чемпіонат України з пляжного самбо серед дорослих, молоді і майстрів (ветеранів). Студентка нашого вишу, яка навчається на ІІ курсі факультету фізичного виховання спеціальності фізична терапія, ерготерапія Моренко Елізавета посіла ІІІ місце серед дорослих, в цій категорії також змагалися майстри спорту України та майстри спорту Міжнародного класу.

0

25 лютого у спортивному корпусі ДВНЗ «ДДПУ» кафедра фізичної терапії, фізичного виховання і біології та волонтерський загін «Фенікси» проводили Зимовий турнір з адаптивної настільної гри «Корнхол» для людей з інвалідністю у місті Слов’янськ.

0

3 березня, з нагоди Всесвітнього дня письменника, волонтери МСПЗ «Фенікс» та студенти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія знову завітали до Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 23 Донецької обласної ради.

0

24 січня 2020 року в спортивному корпусі ДВНЗ «ДДПУ» ДРЦ «Інваспорт» та кафедра фізичної терапії, фізичного виховання і біології проводила інтегрований турнір з кульбуто.

Сторінка 1 із 2