1624514059438

5 червня у Затоці на Одещині відбувся чемпіонат України з пляжного самбо серед дорослих, молоді і майстрів (ветеранів). Студентка нашого вишу, яка навчається на ІІ курсі факультету фізичного виховання спеціальності фізична терапія, ерготерапія Моренко Елізавета посіла ІІІ місце серед дорослих, в цій категорії також змагалися майстри спорту України та майстри спорту Міжнародного класу.

0

3 березня, з нагоди Всесвітнього дня письменника, волонтери МСПЗ «Фенікс» та студенти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія знову завітали до Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 23 Донецької обласної ради.

0

24 січня 2020 року в спортивному корпусі ДВНЗ «ДДПУ» ДРЦ «Інваспорт» та кафедра фізичної терапії, фізичного виховання і біології проводила інтегрований турнір з кульбуто.

0

25 лютого у спортивному корпусі ДВНЗ «ДДПУ» кафедра фізичної терапії, фізичного виховання і біології та волонтерський загін «Фенікси» проводили Зимовий турнір з адаптивної настільної гри «Корнхол» для людей з інвалідністю у місті Слов’янськ.

0

016-17 грудня на базі ДВНЗ «ДДПУ», волонтери загону «Фенікси» разом з викладачами кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології, за підтримки Громадської організації «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру, проводили «Осінній турнір з адаптивних ігор для людей з інвалідністю у місті Слов’янську».

Сторінка 1 із 2