ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ-БІОЛОГІВ

3.png4.png

6.png7.png

З 6 березня по 14 квітня 2023 року в дистанційному форматі тривала педагогічна практична підготовка здобувачів 3 та 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини). Студенти мали змогу відвідати уроки біології, хімії, основ здоров'я, виховні заходи, проведені досвідченими вчителями ЗЗСО м. Слов'янська, м. Краматорська та Краматорського району. Здобувачі на практиці ознайомились із різноманітними методами навчання, видами веб-ресурсів для проведення онлайн-уроків, прийомами продуктивної взаємодії вчителя і учнів. Також студенти відвідали практико-орієнтовані семінари і вебінари з питань організації роботи в Новій українській школі, проведені співробітниками Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Слов'янська.

Корисна та своєчасна інформація, науково обґрунтовані міркування, методичні поради та професійні настанови від представників академічної спільноти та професіоналів-практиків стануть важливою частиною компетентностей майбутніх учителів біології та основ здоров’я.