Вітаємо з перемогою!

1624514059438

5 червня у Затоці на Одещині відбувся чемпіонат України з пляжного самбо серед дорослих, молоді і майстрів (ветеранів). Студентка нашого вишу, яка навчається на ІІ курсі факультету фізичного виховання спеціальності фізична терапія, ерготерапія Моренко Елізавета посіла ІІІ місце серед дорослих, в цій категорії також змагалися майстри спорту України та майстри спорту Міжнародного класу.

14 червня Кубок України з пляжної боротьби 2021 серед дорослих розіграли в харківському парку Горького. За головний трофей змагань боролися 112 учасників з 6 областей країни. Донецьку область представляла наша зіронька, Моренко Єлизавета, і вона посіла почесне друге місце у ваговій категорії +70 кг. Цією перемогою Єлизавета завоювала путівку на етап світової серії з пляжної боротьби, який у липні відбудеться у Ніцці.

Від імені колективу кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології щиро вітаємо переможницю, дуже пишаємося її досягненнями та бажаємо чемпіонці міцного здоров’я, щастя, наснаги, подальших успіхів та нових перемог!!!