«Осінній турнір з адаптивних ігор для людей з інвалідністю у місті Слов’янськ»

0

016-17 грудня на базі ДВНЗ «ДДПУ», волонтери загону «Фенікси» разом з викладачами кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології, за підтримки Громадської організації «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру, проводили «Осінній турнір з адаптивних ігор для людей з інвалідністю у місті Слов’янську».

Турнір проходив в режимах офлайн та онлайн за допомогою платформи ZOOM. В турнірі брали участь команди міста та області: команда Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради, м Слов’янськ; команда Центра реабілітаціїдітей органічними ураженнями нервової системи, місто Бахмут; команда Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Донбас», м. Краматорськ; команда Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Оберіг» Краматорської міської ради, м. Краматорськ; збірна команда міста Слов’янська та команда студентів-волонтерів загону «Фенікси», м. Слов’янськ.

Учасників привітали онлайн: координаторка проєктів Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» Катерина Пуха; начальник Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Костянтин Шевченко та офлайн: спеціаліст 1 категорії відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов'янської міської ради Артем Юлдашев, декан факультету фізичного виховання Олександр Холодний; завідувач кафедри фізичної терапії, фізичного виховання та біології Владислав Дичко.

Турнір проводився з таких адаптивних ігор як: Джаколо, Кватро-еластик, Кульбуто, Кульбуто-Моби (для дітлахів), Еластик, Корнхол, Новус, Карум, які сприяють розвитку дрібної моторики рук, позитивно впливають на фізичний та емоційний стан учасників та гостей. Кожен з учасників мав можливість удосконалити свою майстерність, здобути нові враження, знайти нових друзів, весело та з користю провести час. Всіх учасників було нагороджено медалями, кубками, грамотами та смаколиками.

Ми щиро дякуємо всім, хто мав дотичність до нашої спортивної події – насамперед Громадській організації «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» та Програмі ООН із відновлення та розбудови миру за підтримку, членам волонтерського руху «Фенікс», кафедрі фізичної терапії, фізичного виховання і біологіі Донбаського державного педагогічного університету – ініціатору турніру. І красно дякуємо нашим неперевершеним учасникам за натхнення і прагнення перемог, а також усім гостям і вболівальникам!