Зимовий турнір з Корнхолу

0

25 лютого у спортивному корпусі ДВНЗ «ДДПУ» кафедра фізичної терапії, фізичного виховання і біології та волонтерський загін «Фенікси» проводили Зимовий турнір з адаптивної настільної гри «Корнхол» для людей з інвалідністю у місті Слов’янськ.

В турнірі брали участь: команда Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради та команда Слов'янського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №14 Слов'янської міської ради Донецької області.

Привітали учасників: завідувач кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології, доктор біологічних наук, професор Владислав Дичко  та декан факультету фізичного виховання кандидат педагогічних наук, доцент Олександр Холодний. Головний суддя змагань – старший викладач кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології Ігор Мельник.

Переможцем серед юнаків віком 7-10 років став Осколков Кирило з команди «Школи № 23», віком 11+ – Гарковенко Максим з команди «Школи № 23»; серед дівчаток  віком 7-10 років І місце заробила Стовпівська Любов, віком 11+ – Гундарєва Аліна, команда «Школи № 23». Всі отримали почесні грамоти, медалі та кубки.

Вітаємо переможців та бажаємо всім здоров’я та подальших спортивних успіхів.