Співробітництво кафедри з РЛП "Краматорський" і "Клебан-Бик"

28 05 biol 1

З 18 по 28 травня 2021 року до проведення польової практики для студентів 1 та 2 курсів спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) було залучено стейкхолдерів – фахівців Регіональних ландшафтних парків "Краматорський" і "Клебан-Бик", які впродовж чотирьох занять у дистанційному форматі познайомили майбутніх учителів біології та основ здоров'я з унікальними геологічними особливостями, флорою та фауною цих природоохоронних територій.

На дистанційні заняття, що проходили у форматі онлайн-екскурсій, у межах вивчення дисципліни «Вибрані питання сучасної біології» також було запрошено здобувачів другого (магістерського) рівня за цією ж спеціальністю. У режимі діалогу студенти на практиці актуалізували свої знання про те, що являють собою ендемічні та реліктові види, у чому полягає відмінність між категоріями територій, що особливо охороняються, та ін.

Відеозустрічі супроводжувались інформативними та яскравими фото- і відеопрезентаціями об’єктів рослинного і тваринного світу природоохоронних територій, що викликали велику зацікавленість у студентів.