Вітаємо з перемогою у Обласнії науково-практичнії конференції учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво».

IMG 4203Наприкінці січня Донецький обласний еколого-натуралістичний центр, в межах тижня екологічної освіти та з метою залучення молоді до науково-дослідної та експериментальної роботи біологічного направлення, поширення кращого досвіду з організації пошуково-дослідницької роботи з учнями та вихованцями навчальних закладів, провів Обласну науково-практичну конференцію учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво».

Фінальний етап конференції проводився в режимі онлайн, тому до участі змогли долучитись 44 юних дослідника із Дружківки, Покровська, Часів Яра, Краматорська, Мирнограда, Торецька, Костянтинівки, Лимана, Слов’янська, Добропілля, Маріуполя, Бахмутського, Покровського районів та Іллінівської ОТГ. Переможців та призерів конференції визначало компетентне журі.

У цьому заході брали участь наші талановиті студентки другого курсу спеціальності Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) факультету фізичного виховання ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» Юлія Маслова (з результатами дослідження «Город на підвіконні» як засіб урізноманітнення харчового раціону в умовах карантину у зв'язку з COVID-19»), Анастасія Головата та Наталія Пензова («Дослідження впливу гербіцидів на сільськогосподарські рослини»). Керівник дослідницьких робіт – Ірина Юріївна Курільченко, кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології ДВНЗ «ДДПУ».

За результатами конкурсу науково-дослідницьких робіт в секції «Юні ботаніки та рослинники» (І підгрупа) І місце присуджено Головатій Анастасії та Пензовій Наталії. Від всього серця пишаємось нашими дослідницями та бажаємо розвивати їх здібності, та надалі брати участь у таких проєктах. Вітаємо керівника проєкту з перемогою, дякуємо за проведену кропітку роботу, за натхнення та бажаємо подальших звершень.