Співпраця з роботодавцями

26 квітня студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 середня освіта (Біологія та здоров’я людини) ДВНЗ «ДДПУ», а також усіх бажаючих, було запрошено на відкриту гостьову лекцію. Міронець Людмила Петрівна, декан біологічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, кандидат біологічних наук, доцент змістовно та лаконічно розкрила сучасну методику використання інформаційних пристроїв у процесі вивчення дисциплін природничого циклу, чим дуже зацікавила не тільки здобувачів, а і викладачів кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології.

В ході лекції були розглянуті особливо актуальні під час дистанційного навчання питання з підтримання пізнавального інтересу учнів за допомогою навчальних мобільних додатків, дидактичні можливості використання інформаційних пристроїв на заняттях з біології. Присутні ознайомились з особливостями застосування на практиці педагогічних програмних засобів. Лекторка натхненно поділилася особистим досвідом впровадження інноваційних технологій у освітній процес підготовки вчителів біології та основ здоров’я.

Дякуємо шановній Міронець Людмилі Петрівні за цікаву інформацію, за особистий час, за отримані позитивні емоції та обмін цінним педагогічним досвідом.