27 03 biol 1Загальне керівництво департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації та Донецький обласний еколого-натуралістичний центр 27 березня 2021 року проводили ІІ фінальний етап обласного конкурсу учнівської та студентської молоді «Екологія та здоров’я». Конкурс проводиться щорічно з метою залучення молоді до науково-дослідної та експериментальної роботи.

В секції «Науки про людину» Юлія Маслова студентка ІІ кусу факультету фізичного виховання спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) зайняла перше місце з темою «Квітникарство як засіб профілактики негативних психофізіологічних станів в умовах карантину в зв’язку з СOVID-19». Вітаємо переможницю, її наукового керівника кандидата біологічних наук, доцента кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології Ірину Курільченко та наукового консультанта кандидата педагогічних наук, доцента кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології Ірину Кушакову.

Також вперше Антон Ертуганов студент V курсу магістерського рівня вищої освіти факультету фізичного виховання спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) був запрошений в журі конкурсу в секції «Науки про людину» від 12-15 років і отримав корисний досвід оцінки дослідницьких робіт.