Успіх - це головне!

Тільки через навчання можна досягти успіху

Read More

Кар'єра починається саме тут!

Професійно необхідно ставитись і до навчання

Read More

images/news/news1.jpg

Підсумкова атестація

Підсумкова атестація на філологічному факультеті

View more
images/news/news2.jpeg

Допомога від держави

Одноразова адресна допомога випускникам

View more
images/news/news3.jpg

Засідання робочої групи

Засідання робочої групи ОПП "Середня освіта (Інформатика)"

View more
images/news/news4.jpg

Зустріч зі стейкхолдерами

Робоча зустріч в рамках XXVIII всеукраїнської конференції "Відроджені гімназії україни"

View more

Бакалаврів

Магістрів

Фізико-математичний факультет

Починаючи з 1946 року фізико-математичний факультет є осередком для розумних та енергійних людей і здійснює почесну місію – підготовку висококваліфікованих вчителів математики, фізики й інформатики, здатних стати провідниками позитивних змін у закладах освіти регіону, країни та зарубіжжя.

Факультет ПТПО

Наших випускників можна зустріти як серед учителів загальноосвітніх шкіл, так і в позашкільних навчальних закладах, у ліцеях, коледжах, гімназіях, в університетах та науково-дослідних інститутах, на адміністративних посадах в органах влади та виконавчих органах.

Педагогічний факультет

Вас вітає ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ – один із найдосвідченіших, найкомфортніших, найчисленніших, найактивніших і найкреативніших факультетів університету!

Факультет спеціальної освіти

Факультет спеціальної освіти готує спеціалістів у галузі корекційної педагогіки та спеціальної психології для роботи в дошкільних, шкільних та соціально-реабілітаційних закладах для осіб із порушеннями психофізичного розвитку та у масових загальноосвітніх школах у якості асистента вчителя в умовах інклюзивного навчання.

Філологічний факультет

Філологічний факультет було засновано одночасно з відкриттям Слов’янського учительського інституту в 1939 році. З 4 липня 1996 року філологічний факультет було відновлено як окрему структурну одиницю.

Факультет фізичного виховання

За роки свого існування факультет підготував понад 3000 спеціалістів у галузі фізичного виховання і спорту, з яких близько 120 майстрів спорту, майстрів спорту міжнародного класу, учасників та переможців Олімпійських і Паралімпійських ігор, Всесвітніх Універсіад, чемпіонів Світу та Європи з різних видів спорту.

Гуманітарної та економічної освіти

Факультет проводить навчально-виховну і методичну діяльність із таких спеціальностей: 011 Освітні, педагогічні науки, 053 Психологія, 071 Облік і оподаткування, 073 Менеджмент, 033 Філософія, 034 Культурологія

Рекомендації з працевлаштування

infoМайже кожен випускник закладу вищої освіти відчуває труднощі у пошуку першого робочого місця. Вибір місця праці та посади є одним з найважливіших рішень у житті молодої людини, а тому відповідальним. Перша посада має великий вплив на майбутній розвиток кар'єри.

Правильний вибір місця роботи зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість виконання функціональних обов'язків. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

Дорогі випускники, пам'ятайте, що не тільки щасливий збіг обставин, але й свідома старанність будуть мати вплив на успіх вашої професійної кар'єри!

Перед тим, як заглибитись у всезростаючий потік вакансій, кадрових пропозицій і взятись за розсилку резюме, вам необхідно чітко визначитись, яку роботу ви бажаєте виконувати. Це є найважливішим кроком у плануванні кар’єри.

Перш за все, дайте відповідь на питання: «Чи знаю я конкретно, що шукаю? Чи є в мене конкретна ціль? Хто я очима роботодавців? Хто вони (роботодавці)? Де шукати (роботу)? Як презентувати себе?». Адже на роботі ми проводимо, як мінімум, третю частину свого життя, тому умови роботи впливають на ефективність нашої праці, здатність концентруватися.

Знайомство роботодавця з вами починається задовго до співбесіди. Ваша перша зустріч — це ваше резюме, де вказано важливу інформацію про вашу освіту, досвід роботи, а також ваші особисті дані. Підійти до викладу даної інформації треба дуже серйозно.

Резюме потребує постійного оновлення, інакше воно не буде відображати змін у професійному житті людини. Той, хто шукає роботу, повинен складати резюме для кожного окремого випадку. Причому, кожного разу слід подумати, які якості будуть цінитися на новій роботі, і відповідно до них модифікувати резюме. Ваше резюме повинно викликати увагу та донести інформацію: хто ви; що ви знаєте; що ви робили; що ви хотіли б робити.

23.09.2020 зустріч з керівниками навчальних закладів в рамках конференції <Відроджені гімназії України>.
Жовтень-листопад 2020 року зустрічі з адміністраціями шкіл міст Слов'янськ, Краматорськ, Лиман.
Участь стейкхолдерів в освітньому процесі Донбаського державного педагогічного університету.

Приймальна комісія

Приймальна комісія ДВНЗ ДДПУ цілий рік готова до комунікацій

+380626665454    +380959471777

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   skype:ddpueduua?chat

Бібліотека ДДПУ

На сайті бібліотеки https://lib.ddpu.edu.ua/ завжди

актуальна інформація про ресурси, заходи

вибавничу та друковану діяльність

Міністерство освіти і науки України

На сайті Міністерство освіти і науки України завжди актуальна інформація про стан освіти в країні.

Департамент освіти і науки ДонОДА

Сайт департаменту містить актуальну інформацію про освітні заклади області https://osvita.dn.gov.ua/ua

Про нас

Центр кар'єри ДДПУ
вул. Г. Батюка, 19. Слов'янськ
84116
Керівник Центру кар'єри та
соціально-психологічної допомоги
канд. пед. наук. доцент
Федоренко Олена Георгієвна
Tel: +380 50 4281181
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наше положення