Форма додавання питання
COM_SMFAQ_FORM_CAPTCHAОновити
Де шукати роботу після закінчення університету за спеціальністю Середня освіта? Чи надає університет актуальні вакансії?
У яких сферах освіти я можу працевлаштуватись після отримання диплому магістра середньої освіти (Фізична культура)?
Чи можна за ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня отримати додаткову кваліфікацію, крім учитель української мови і літератури ?
Чи можу я після навчання на ОП «Середня освіта (Фізична культура)» магістерського рівня вищої освіти обіймати посаду тренера у дитячо-юнацькій спортивній школі?
Я навчаюсь у магістратурі ОП «Педагогіка вищої школи» та невдовзі маю захищати кваліфікаційну роботу. Говорячи чесно, я погано уявляю, як це буде відбуватися дистанційно у складних умовах воєнного часу. Спілкуючись із одногрупниками дізналася, що у них також є внутрішній страх і невпевненість, нерозуміння як налаштуватися та гарно захистити роботу.
Підкажіть, будь ласка, корисні поради щодо успішного працевлаштування після закінчення університету. Дякую.
Підкажіть, будь ласка, в яких організаціях чи підприємствах можливе працевлаштування після закінчення навчання на освітній програмі "Менеджмент" бакалаврського рівня?
Чи можуть випускнику ЗВО, який працює в школі, встановити випробувальний термін у три місяці?
Чому я не можу отримати грошову допомогу від держави як випускниця, яка пішла працювати у приватний заклад загальної середньої освіти?
Де саме можна пройти практику з польської мови, якщо ми віддамо перевагу вибірковому блоку "Польська мова"?
Я працюю в школі вчителем фізики на пів ставки. Чи можуть мене мобілізувати до ЗСУ?
Добрий вечір. Мені пропонують працювати в школі на посаді вчителя інформатики. Чи маю я право читати інформатику? (3 курс, спеціальність 014 Середня освіта (Фізика))
Що входить в особисту безпеку у період пандемії?
Чи працює в університеті або чи є можливість в умовах пандемії звернутися до комісії з питань етики та академічної доброчесності?
Зараз багато уваги приділяється особистісно-зорієнтованому підходу у навчанні дітей з особливими освітніми потребами, що він передбачає?
powered by smfaq