На зустріч із юністю та свято добрих спогадів!

За традицією в першу суботу червня в навчальному корпусі № 1 на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбулася зустріч випускників нашого факультету загальнотехнічних дисциплін і праці 1979 року, які на той час навчалися в цьому корпусі. Випускники групи Б: С. Макухін, В. Теліус, М. Рябко, А. Коржов, В. Бібік, О. Стороженко, Л. Бєлік, С. Шабрикін та інші на чолі зі старостою групи О. Алексєєвим та групи В: О. Стаценко, К. Стельмашенко, О. Гурін та інші на чолі зі старостою В. Євглевським пройшли оновленими аудиторіями, поринули в приємні спогади про минулі роки навчання на факультеті, своїх викладачів та адміністрацію.
У цей день на зустріч зі своєю юністю та свято добрих спогадів злетілися і випускники п’яти минулих років спеціальності 013 Початкова освіта: М. Мікуліна, А. Данченко, К. Корінна, Г. Нестеренко, А. Васильєва, К. Собіна, О. Прядко, В. Саранчук, К. Лобода, Д. Позираєва, С. Якущенко, Г. Єрмакова, О. Сиротенко та інші зі своїми кураторами – І. Лобачовою, В. Гринько, О. Хващевською, Н. Дермельовою. Гамірно від «А пригадуєте, як..?, «А пам’ятаєте, коли..?», неймовірно тепло і зворушливо від міцних обіймів, сліз радості й щирих слів удячності рідній Alma Mater, сонячно від поглядів викладачів і кураторів груп, від діалогу випускників і викладачів різних поколінь, було радісно і водночас дуже родинно.
На урочистому заході з вітальним словом до випускників звернулися декан факультету ПТПО І. Хижняк і заступник декана І. Вікторенко. Вони привітали колишніх студентів, подякували за те, що завітати до рідного факультету та розповіли про свої досягнення на педагогічній ниві. Присутніми було зазначено, що такі зустрічі є вкрай необхідними і важливими, адже вони зближують покоління, об’єднані спільною освітньою метою, допомагають більше дізнатися про життя одне одного задля обміну поглядами, ідеями, пропозиціями щодо покращення і вдосконалення перспективних освітніх траєкторій. Крім того, здобутки старших поколінь є прикладом для молодших, які тільки-но зараз почали закладати фундамент свого професійного розвитку.
Поважних гостей вітали святковою програмою студенти 1–4-х курсів, які презентували виступи творчих колективів факультету ПТПО. Випускники мали змогу насолодитися творчими здобутками молодого покоління, згадати свої гучні виступи на сцені та отримати нові враження.
Вітаємо випускників усіх років! Ми пишаємося кожним із вас, адже саме ви – наше минуле, сьогодення й майбутнє! Ви наша гордість! Дякуємо за зустріч! Завжди чекаємо на вас!