Склад кафедри

Дичко Олена Анатоліївна

Доцент кафедри фізичної терапії, фізичного виховання та біології ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

Кандидат біологічних наук, доцент

+38 (06262) 2-54-37

_____________________________________________________________________________

• 2009 – Слов’янський державний педагогічний університет за спеціальністю Дефектологія.

Дисертаційні дослідження

_____________________________________________________________________________

• 2012 – Атестаційна колегія України, Кандидат біологічних наук із спеціальності патологічна фізіологія (диплом ДК № 006462).
  • 2014 - Атестаційна колегія України, Доцент кафедри здоров’я людини та фізичного виховання (атестат 12ДЦ № 040490).

Досвід професійної діяльності

_____________________________________________________________________________

• 2003 – лаборант кафедри фізичного виховання Слов’янського держаного педагогічного університету.
  • 2009 – старший лаборант кафедри фізичного виховання Слов’янського держаного педагогічного університету.
  • 2010 – асистент на кафедри фізичного виховання Слов’янського держаного педагогічного університету.
  • 2012 року – старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичного виховання ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».
  • 2014 року – доцент кафедри здоров’я людини та фізичного виховання ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».
  • 2019 - доцент кафедри фізичної терапії, фізичного виховання та біології ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Професійний і науковий інтерес

_____________________________________________________________________

• Наукові інтереси: психомоторика, психофізіологічний, а також імунний, метаболічний статус дітей зі сколіозом та мікробіологічний статус спортсменів .
  • Досвід роботи у галузях навчання: Фізіотерапія, Охорона здоров’я.

Основні наукові праці

_____________________________________________________________________________

Автор (співавтор) 130 наукових та навчально-методичних праць, серед яких:

• Дичко О.А. Рівень адаптаційної напруги організму підлітків із сколіозом 15-16 років // Світ медицини та біології: науковий, медичний, екологічний журнал. – Полтава, 2017. – № 1(59). – С. 58-65.
  • Дичко О.А. Вплив сколіозу на абсолютну і відносну кількість основних популяцій імунокомпетентних клітин периферичної крові підлітківу віці 15-17 років // Світ медицини та біології: науковий, медичний, екологічний журнал – Полтава, 2017. –№ 2(60). – С. 48–50.
  • Дичко О.А. Вплив фізичних реабілітаційних заходів на корекцію реактивної відповіді нейтрофільних гранулоцитів периферичної крові дітей віком 7-17 років із сколіозом // Світ медицини та біології: науковий, медичний, екологічний журнал. – Полтава, 2017. – Випуск 4(62). –С. 32–35.
  • Дичко О.А. Клименко Ю.С. Поетапна корекція порушень рухових функцій у дітей зі сколіозом на підставі патогенетичних змін фізичного розвитку методами фізичного виховання // Монографія. – Слов’янськ: Вид-во Б.І. Маторіна, 2018. – 151 с.
  • Дичко О.А. Методика проведення експериментів на уроках біології // Навч. посібник Слов’янськ: Вид-во Б.І. Маторіна, 2018. – 146 с.

Навчальні дисципліни, які викладає в ДВНЗ «ДДПУ»

• Основи фізичної реабілітації
  • Основи здорового способу життя
  • Оздоровча фізична культура