Склад кафедри

Бобирєв Володимир Євгенович

+380951822366

Доцент кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології Державного вищого навчального закладу "Донбаський державний педагогічний університет"

Кандидат біологічних наук, доцент

Освіта:

__________________________________________________________________

• 2002 – Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю Педагогіка і методика середньої освіти. Фізичне виховання.

Досвід професійної діяльності:

__________________________________________________________________

• 2002-2013 – асистент кафедри фізичного виховання ДВНЗ "ДДПУ"
  • 2013-2015 – старший викладач кафедри фізичного виховання ДВНЗ "ДДПУ"
  • з 2015 – доцент кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології ДВНЗ "ДДПУ"

Дисертаційна праця

__________________________________________________________________

років з особливими психофізіологічними особливостями".

Професійний і науковий інтерес:

__________________________________________________________________

• Особливості організації фізичної реабілітації та фізичного виховання дітей з особливими освітніми потребами.
  • Фізична реабілітація при різних нозологіях
  • Сучасні фітнес програми та функціональний фітнес
  • Основи науково дослідної роботи
  • Фізичне виховання

Основні наукові праці та кількість публікацій:

__________________________________________________________________

Автор (співавтор) 52 наукових та навчально-методичних праць, серед яких:

• Бобирєв В. Є. Вплив розробленого комплексу реабілітаційних заходів на стан загальної імунологічної реактивності організму дітей віком 7-10 років із патологією зору / В.Є. Бобирєв, В.В. Дичко, Д.В. Дичко, В.С. Василевський, В.В. Буров // Вісник проблем біології і медицини: український науково-практичний журнал. – Полтава, 2020. – Вип. 4 (158). – С. 385-388.
  • Бобирєв В. Є. Рухові якості дітей віком 7-10 років з порушеннями інтелектуального розвитку та патологією зору / В. В. Дичко, Д. В. Дичко, Ю. С. Клименко. // Український журнал медицини, біології та спорту: український науково-практичний журнал. – Миколаїв: Чорноморський національний університет ім. Петра Могили, 2019. – Том 4, № 4 (20). – С. 301-306.
  • Бобирєв В.Є. Клітинна реактивність організму дітей віком 7-10 років з патологією зору / Бобирєв В.Є., Дичко В.В., Василевський В.С., Шейко В.І. // Вісник проблем біології і медицини: український науково-практичний журнал. - Полтава, 2018. - Вип. 4, Т. 2 (147). – С. 380-382
  • Бобирєв В. Є. Рівень адаптаційного напруження організму дітей віком 7-10 років із патологією зору / В.В. Дичко // Молодий вчений: науковий журнал. - Херсон, 2017. - № 2 (42). - С. 1-3
  • Бобирєв В. Є. Методика проведення експериментів на уроках біології /     Кушакова І. В., Дичко О. А., Курільченко  І. Ю. //  Навчальний посібник - Слов’янськ: Вид-во Б.І. Маторіна, 2018. – 146 с.

Навчальні дисципліни, які викладає в ДВНЗ "ДДПУ":

__________________________________________________________________

• Методологія наукових досліджень(за спеціальністю)
  • Основи наукових досліджень
  • Основи біомеханіки
  • Технології та види спорту для всіх
  • Теорія і методика спортивної підготовки
  • Фітнес - програми аеробної та силової спрямованості
  • Фізична культура в спеціальних медичних групах
  • Функціональний фітнес

Професійна і громадська діяльність:

• Член профспілкового комітету Первинної профспілкової організації

працівників Державного вищого навчального закладу "Донбаський державний педагогічний університет"

Підвищення кваліфікації:

__________________________________________________________________

• Підвищення кваліфікації шляхом присвоєння вченого звання доцента (атестат 12 ДЦ № 042012 від 28.04.2015 року)
  • Підвищення кваліфікації в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. з 01.06.2020 року по 30.06.2020 року (ПК № 02125510/001243-20 від 30.06.2020 р.

Підвищення кваліфікації та удосконалення професійних компетенцій у викладанні дисциплін біологічного циклу для студентів освітнього ступеня бакалавр – «Фізична рекреація», «Силовий фітнес та функціональний тренінг», «Загальнотеоретичні та медико-біологічні основи підготовки спортсменів», «Структура процесу спортивної підготовки, «Моделювання та програмування підготовки спортсменів», «Види підготовки спортсменів» обсягом 6,0 кредитів ЕСТS (180 год.). Свідоцтво 30.06.2020 р. № 456.

Відзнаки та нагороди:

__________________________________________________________________

• 2015 – Подяка за сумлінну працю та з нагоди святкування Дня працівника фізичної культури
  • 2016 – Подяка за організацію і проведення І-го Регіонального фестивалю культури і спорту «Разом ми зможемо більше» серед людей з інвалідністю та студентської молоді
  • 2018 – Подяка за допомогу в проведенні Відкритого обласного турніру з плавання на призи Героя України, ЗМСУ Віктора Смірнова серед дітей з вадами зору, слуху, ураженням ОРА та з вадами розумового і фізичного розвитку
  • 2019 – Грамота ДДПУ за багаторічну працю, сумлінне ставлення до своїх посадових обов’язків