Склад кафедри

Пристинська Тетяна Миколаївна

+38 (06262)5-54-37

__________________________________________________________________

1993 – Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю Фізичне виховання. Вчитель фізичної культури

2005 – Слов’янський державний педагогічний університет за спеціальністю Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура. Викладач фізичного виховання

Досвід професійної діяльності

_______________________________________________________________

- 1993 – асистент кафедри фізичного виховання Слов’янського державного педагогічного інституту

- 1994 – асистент кафедри теоретичних, методичних основ фізичного виховання Слов’янського державного педагогічного інституту

- 2002 – асистент кафедри фізичного виховання Слов’янського державного педагогічного інституту

- 2003 – старший викладач кафедри фізичного виховання Слов’янського державного педагогічного університету

- 2014 – старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичного виховання ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

- 2019 – старший викладач кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

Професійний і науковий інтерес

_________________________________________________________________

• Удосконалення процесу фізичного виховання студентів; розвиток ціннісних орієнтацій засобами фізичної культури і спорту
  • Досвід роботи у галузях навчання: фізичне виховання і спорт

Основні наукові праці

_________________________________________________________________

Автор (співавтор) 275 наукових та навчально-методичних публікацій, зокрема:

• Пристинська Т.М. Комплексне тренажерне обладнання в професійно-прикладному фізичному вихованні учнівської молоді Монография / кол. авт.; за ред. В.М. Пристинського, В.І. Філінкова. Слов’янск : вид-во Б.І. Маторіна, 2016. 177 с.
  • Пристинська Т.М. Парадигма філософії здоров’я людини у формуванні загальнолюдських цінностей суспільства. Формування загальнолюдських цінностей у студентської молоді в контексті фізичного виховання і здорового способу життя : монографія / кол. авторів; за заг. ред. Осіпцова А.В., Пристинського В.М. Маріуполь: ТОВ «ППНС», 2017. 352 с. Розд. 1. С. 10-39.
  • Гейтенко В.В., Пристинський В.М., Пристинська Т.М. Педагогічний супровід підлітків старшого шкільного віку у середовищі асоціальних й антисоціальних неформальних молодіжних організацій. Монографія. Слов’янськ. Вид-во Б.І. Маторіна, 2019. 300 с.
  • Пристинська Т.М., Барда О. Принципи моделювання здоров’язбережувального середовища закладу вищої освіти. Problems and prospects of physical culture and sports development and healthy lifestyle formation of different population groups. Editors: Iryna Ostopolets, Olha Shevchenko, Tadeusz Pokusa. Opole: The Academy of Management and Administration in Opole, 2020; pp. 286. С. 42-46.
  • Взаємозв’язок фізичної й техніко-тактичної підготовки в заняттях спортивними іграми (теорія і практика волейболу). Навчально-методичний посібник. Слов’янськ. Вид-во Б.І. Маторіна, 2020. 101 с.
  • Взаємодія духовного й фізичного виховання в становленні гармонійно розвиненої особистості. Збірник статей за матеріалами VІIIМіжнародної науково-практичної онлайн-конференції (Слов’янськ-Краматорськ, 25-26 берез. 2021 р.); за ред. проф. В.М. Пристинського, Т.М. Пристинської. Слов’янськ, 2021. 490 с.

Навчальні дисципліни, які викладає в ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

Фізичне виховання

Професійна і громадська діяльність

_________________________________________________________________

Член Федерації баскетболу Донецької обл.

Підвищення кваліфікації

• 2020 – стажування в Донбаській державній машинобудівній академії на кафедрі фізичного виховання і спорту (Довідка № 12/2020)

Відзнаки та нагороди

__________________________________________________________________

2015 – подяка за сумлінну працю та з нагоди святкування Дня працівника фізичної культури і спорту

2016 – подяка за організацію та проведення фестивалю фізичної культури і спорту

2017 – подяка з нагоди святкування дня фізичної культури і спорту

2017 – подяка за відмінну підготовки студентів до чемпіонату Донецької обл. з баскетболу

2017 – подяка за організацію та проведення фестивалю культури і спорту «Разом ми зможемо більше!»

2018 – подяка за зайняте 1 місце в чемпіонаті Донецької обл. з баскетболу

серед студентів

2018 – призер змагань з настільного тенісу в Спартакіаді Донецької області працівників освіти

2019 - подяка за зайняте 1 місце в літній Універсіаді України Донецької обл. з баскетболу серед студентів