Склад кафедри

Мельник Ігор Миколайович

Старший викладач кафедри фізичної терапії, фізичного виховання та біології ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

+380508063263

_____________________________________________________________________________

• 1990 р. Слов’янський державний педагогічний інститут, спеціальність «Фізичне виховання», кваліфікація вчитель фізичної культури
  • 2005 р. Слов’янський державний педагогічний університет, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура»;  кваліфікація викладач фізичного виховання, магістратура

Досвід професійної діяльності

_____________________________________________________________________________

• 1990 – 1998 – асистент кафедри фізичного виховання Слов’янського державного педагогічного інституту
  • з 1998 р. – старший викладач кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

Професійний і науковий інтерес

_____________________________________________________________________

• вдосконалення фізичної підготовленості студентської молоді у процесі занять волейболом

Основні наукові праці

_____________________________________________________________________________

Автор (співавтор) 34 наукових та навчально-методичних праць, серед яких:

• Мельник І.М., Макущенко І., Осіпцов А.В., Пристинський В.М. Історичні та філософсько-гуманістичні аспекти формування валеологічного світогляду в навчально-виховному процесі. Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблеми фіз. Виховання і спорту: наук. монографія/ за ред. Проф.. Єрмакова С.С. Харків: ДДАДМ (ХХПІ) № 11, 2007.
  • Мельник І.М., Дичко В.В., Дичко О.В., Пономарьов В.А., Флєгонтова В.В., Дичко Д.В., Попова О.М., Бобирєв В.Є., Гаврилін В.О. Оцінка порушень психомоторних функцій у сліпих та слабозорих дітей з урахуванням індивідуальних особливостей віком 7 – 17 років. Спорт, духовність і гуманізм в сучасному світі: матеріали VIII науково-практичної конференції, Донецьк: Дон. держ. інститут здоров’я, фіз. виховання і спорту, 2010. С. 61-65.
  • Мельник І.М., Дичко О.А., Шаповалов С.О. Вплив поетапного комплексу реабілітаційного фізичного виховання на абсолютну і відносну кількість основних популяцій імунокомпетентних клітин периферичної крові дітей віком 7-10 років з патологією зору. Молодий вчений: науковий журнал. Херсон, 2017. № 3 (43). С. 14-18.
  • Мельник І.М. Інформаційна складова процесу формування професійно-педагогічної компетентності майбутніх учителів фізичного виховання. Гуманізація навчально-виховного процесу: Збірник наукових праць. № 4 (96) За ред. доц. Саяпіної С.А. Слов’янськ: ДДПУ, 2019. С. 165-179 (39-46).
  • Мельник І.М., Борщов С.М., Іванченко Л.П. Процес формування професійних знань, умінь, навичок і мотивації у ході самостійних занять фізичним вихованням і спортом студентів вишу. Інноваційна педагогіка. Вип. 27, 2020. С. 56-59.
  • Мельник І.М. Соціально-комунікативна компетентність фахівця із фізичного виховання в умовах нової української школи. Професіоналізм педагога: теоретичні й методичні аспекти. – Вип. 13. – Слов’янськ, 2020. С. 195-205.

Навчальні дисципліни, які викладає в ДВНЗ «ДДПУ»

• Фізичне виховання
  • Види оздоровчо-рекреаційної рухової активності

Підвищення кваліфікації:

_____________________________________________________________________________

• 2016 - підвищення кваліфікації (стажування) Донбаська державна машинобудівна академія м. Краматорськ
  • 2020 р. - цільові курси зі скелелазіння (сертифікат «Тренер-викладач зі скелелазіння»)
  • 2021 - підвищення кваліфікації (стажування) Донбаська державна машинобудівна академія м. Краматорськ

Відзнаки та нагороди

• 2008 – Диплом Донецького обкому профспілки робітників освіти та науки України
  • 2013 – Грамота Донбаського державного педагогічного університету
  • 2014 – Почесна грамота Донбаського державного педагогічного університету