СЕМІНАР «ДОТРИМАННЯ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ У НАУКОВІЙ РОБОТІ»

Доброчесність.jpgСнимок_экрана_2023-04-12.png

12 квітня 2023 року на кафедрі фізичної терапії, фізичного виховання та біології відбувся онлайн-семінар «Дотримання академічної доброчесності у науковій роботі», у якому взяли участь викладачі кафедри на чолі із завідувачем, доктором біологічних наук, професором В.В. Дичком і здобувачі освітніх програм «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» бакалаврського та магістерського рівнів і ОП «Фізична терапія, ерготерапія» бакалаврського рівня.

Семінар був проведений завідувачкою бібліотеки ДДПУ В.С. Качиною, яка познайомила із Положенням про академічну доброчесність ДДПУ, нагадала, що входить у поняття академічної доброчесності та які види відповідальності за її порушення встановлені.

Також спікерка зупинилась на технологічних інструментах контролю за дотриманням академічної доброчесності, розповіла про доступ через бібліотеку ДДПУ до різноманітних репозитаріїв та інформаційних веб-ресурсів, інші послуги бібліотеки.