Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім!». ОП 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

25 березня 2024 року підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім», що проводився Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром. Конкурс проходив з 18 березня 2024 року по 22 березня 2024 року у дистанційному форматі. До роботи журі конкурсу в рамках співпраці зі стейкхолдерами долучились викладачі кафедри фізичної терапії, фізичного виховання та біології, доценти О.А.Дичко. та І.Ю.Курільченко.
Мета конкурсу – підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти. У конкурсі взяла участь учнівська молодь з 5 територіальних громад, а саме: Нікольської, Курахівської, Білозерської, Краматорської, Бахмутської.
На Конкурс були представлені відеозаписи виступів колективів екологічної просвіти та презентації еколого-просвітницької і природоохоронної діяльності колективу та творчі виступи. Переможцем конкурсу став колектив «Екопатріоти» здобувачів освіти Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Бахмутської міської ради Донецької області. Заявку та матеріали робіт колективу спрямовано для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу «Земля – наш спільний дім», а наші викладачі отримали подяки від Екоцентру за плідну й ефективну роботу у складі журі першого етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»