Обласна науково-практична конференція учнівської та студентської молоді "Біологічні дослідження та винахідництво"

Ювілейна Х Науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво» відбулася 30 січня 2024року у Донецькому обласному еколого-натуралістичному центрі. Обласний еколого-натуралістичний центр, як координатор, застосовує найновіші прогресивні досягнення позашкільної роботи, розвиває творчий пошук та оновлення діяльності закладів позашкільної освіти Донеччини з еколого-натуралістичного напряму.
Участь у конференції взяли 80 учнів закладів освіти з 19 територіальних громад Донецької області та вихованці Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання. Учасники презентували свої роботи за трьома віковими категоріями у 6 секціях: «Юний дослідник», «Юні ботаніки та рослинники», «Енергія і середовище», «Юні зоологи і тваринники», «Винахідницькі та раціоналізаторські проєкти еколого-натуралістичного напряму», «Екологія та здоров’я».
Журі у складі фахівців з Регіонального ландшафтного парку «Краматорський», «Клебан-Бик», Донбаського державного педагогічного університету, Донбаської державної машинобудівної академії, Маріупольського державного університету, Одеського державного аграрного університету, Донецького обласного центру визначило переможців. До роботи журі конкурсу в рамках співпраці зі стейкхолдерами долучились викладачі кафедри фізичної терапії, фізичного виховання та біології, доценти І.Ю. Курільченко та Кушакова І.В.