Обговорення змін до ОПП другого (магістерського) рівня на філологічному факультеті

27 червня 2024 року під час засідання кафедри української мови та літератури відбулося обговорення освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)» щодо необхідності затвердження іспиту для магістрів на додачу до захисту кваліфікаційної роботи, а також зміни гаранта ОПП. В обговоренні взяли участь члени групи забезпечення ОПП, а також гарант програм доц. Нестелєєв М.А. і стейкхолдери, зокрема вчитель англійської мови ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Мірошниченко Андрій Миколайович. Стейкхолдер ОПП «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))» Мірошниченко А.М. аргументував необхідність впровадження іспиту для магістрантів, адже це дасть змогу належно представити подвійну спеціальність. Крім того, група забезпечення та інші члени кафедри проголосували за зміну гаранта ОПП доц. Нестелєєв М.А. на доц. Ляшова Н.М.