Обговорення результатів ДА та визначення перспектив на майбутнє

27 червня 2024 р. відбулося засідання кафедри української мови та літератури ДДПУ, де було запрошено стейкголдерів, роботодавців та вчителів-практиків. Разом із гарантами, робочими групами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти було обговорено результати ДА та визначено перспективи на майбутнє. Модель сучасного навчання підпорядковується процесу засвоєння знань, умінь і навичок, а саме: сприйняття й осмислення кожної нової кількості інформації, усвідомлення її за допомогою розуміння, узагальнення та закріплення її, здатність застосувати її на практиці, а відповідно виникнення потреби в нових знаннях. Тобто як школа, так і ЗВО, повинні навчати вчити вчитися. Група забезпечення ОПП Середня освіта (Українська мова і література) другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання філологічного факультету (гарант - доц.Падалка Р.М.), стейкголдер освітньої програми Ковальова Наталія Миколаївна, заступник директора з НВР Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради, зазначили, що впродовж року в процесі розвивального навчання в здобувачів відпрацьовувалась прогресивна технологія діяльності для отримання й використання визначеної системи знань, умінь і навичок, вироблявся певний стиль мислення, який уможливить кожній особистості орієнтування в новій для неї ситуації та віднаходити ефективні варіанти діяльності.