Обговорення підсумків співпраці зі стейкголдерами ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня

27 червня 2024 р. на заключному засіданні кафедри української мови та літератури в межах удосконалення освітнього процесу на філологічному факультеті Вікторією Юріївною Ревою, в.о. директора ЗОШ № 20 м. Краматорська - стейкголдером ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня – було обговорено рецензії на оновлену ОП. Члени кафедри, гаранти й група забезпечення ознайомились із рецензіями на освітньо-професійну програму (Харлан О.Д., Маторіної Н.М., Реви В.Ю.), які буде розміщено на сайті ДДПУ. Загалом ОПП заслуговує на практичне впровадження в освітній процес філологічного факультету з 1 вересня 2024 року. Також на засіданні було затверджено наукові звіти стейкголдерів зазначеної ОП. У ході обговорення було намічено орієнтовний план роботи зі стейголдерами на наступний навчальний рік. Інформацію стосовно зазначеної ОПП взято до відома.