Підсумки державної атестації здобувачів вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія за участі стейкголдера

25 червня 2024 року на факультеті фізичного виховання проходила державна атестація зі спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія на здобуття професійної кваліфікації «Бакалавр фізичної терапії, ерготерапії. Фізичний терапевт, ерготерапевт, масажист, масажист спортивний». Студенти першого бакалаврського рівня вищої освіти склали практично-орієнтований комплексний кваліфікаційний іспит «Медико-біологічні основи здоров’я та фізичної реабілітації, фітнес-технології при різних станах і захворюваннях».
Підсумкова атестація була організована та проведена у віддаленому режимі та відповідала вимогам і концепції підготовки сучасних фахівців. Згідно наказу про державну атестацію була проведена індетифікація особи здобувачів.
Зі словами привітання на онлайн зустрічі, яка була організована на платформі Google Meet, виступили: голова атестаційної комісії кандидат медичних наук, генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня № 3» міста Краматорськ Олексій Яковленко; декан факультету, доцент, кандидат педагогічних наук Олександр Холодний, а також екзаменатори і члени комісії: завідувач кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології, доктор біологічних наук, професор Владислав Дичко; доцент кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології, кандидат біологічних наук, Володимир Бобирєв; доцентка кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології, кандидатка біологічних наук, Юлія Клименко.
Усі здобувачі вищої освіти продемонстрували знання, вміння та навички у царині фізичної терапії та ерготерапії. Бажаємо нашим випускникам подальших успіхів, миру, наснаги, добра та злагоди! І з нетерпінням очікуємо всіх студентів до вступу у магістратуру!