Досвід стейкголдерів: участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти»

На філологічному факультеті ДВНЗ"ДДПУ" тиждень науки відзначився плідною роботою: стейкголдери ОПП "Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)" та "Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))" – Г.О.Савченко (в.о. директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 7, учитель англійської та української мови) й О.М.Сулакова (заступник директора з навчальної роботи ЗОШ № 10, учитель української мови та літератури) разом зі здобувачами вищої освіти й викладачами кафедри української мови та літератури прослухали гостьову лекцію професора славістики в університеті Кальярі (Сардинія, Італія) "Українське кіно після революції гідності – фундаментальний інструмент для пізнання української культури у світі"; а також взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених "Перспективні напрямки сучасної науки та освіти", де студенти презентували свої доповіді, зокрема стейкголдер ОПП, здобувачка 3 курсу очної форми навчання Меліхова К.О. (секція "Українська література").