Мистецький фестиваль

21 травня в рамках проведення роботи зі стейкхолдерами відбулося засідання кафедри музики та хореографії, присвячене підведенню результатів творчого заходу під назвою «Мистецький фестиваль», метою якого стала популяризація різноманітних видів мистецтва, залучення талановитої молоді до реалізації творчих проектів, стимулювання керівників і учасників фестивалю до розвитку власних талантів, підвищення інтересу до різних напрямків мистецтва. До участі в засіданні були залучені члени кафедри та стейкхолдери (Образцова К. В. – здобувачка ОП «Початкова освіта», спеціальності 013 Початкова освіта, другого (магістерського) рівня вищої освіти, 2 курс, денне відділення; Телятникова Л.Г. — учителька початкових класів Слов’янської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №12 Слов’янської міської ради Донецької області, старший вчитель вищої категорії.)
Завідувач кафедри кандидат педагогічних наук, доцент Роздимаха А.І. озвучив підсумки творчих змагань, в яких брали участь студенти факультету ПТПО. Наші таланти дивували журі в номінаціях «Вокал» та «Інструментальний жанр». Тож, слова привітання були адресовані всім, хто брав участь в творчому заході, а серед таких не тільки студенти, а й викладачі, які надихають, прививають любов до мистецтва та сприяють розвитку творчого потенціалу молоді всупереч тим трагічним обставинам, в яких перебуває сьогодні наша країна. За високу професійну майстерність та внесок у розвиток культури отримали подяку: керівник оркестру народних інструментів, старший викладач кафедри музики та хореографіі М.Пшеничний, ст.викладач Н. Дермельова, доцент О. Зубарєва, доцент Грищенко Т.А., доцент Котов В.Г., ст. викладач С. Чугай.
Гран-прі за участь в Багатожанровому патріотичному фестивалі мистецтв «Ми горді тим, що ми Українці», отримав ансамбль народних інструментів кафедри музики та хореографії.(керівник М. Пшеничних, концертмейстер першої домри ст. викладач Н. Дермельова, концертмейтер другої домри В.Чередніченко, концертмейстери баяністи В. Кривохвостов та А. Роздимаха, концертмейстер басової групи А.Головков).
Гран-прі за участь в дев’ятому відкритому обласному фестивалі-конкурсі української пісні зайняв вокальний ансамбль «Веснянка» під керівництвом ст. викладача С. Чугая.
Учасниця патріотичного фестивалю «Ми горді тим, що ми Українці» студентка 3 курсу ПТПО Анастасія Гранат зайняла перше місце в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» (кер. О. Зубарєва).
Диплом за участь у багатожанровому фестивалі «Ми горді тим, що ми Українці» отримала студентка ПТПО Бутова Наталія.(кер. О Зубарєва)
Були відзначені подякою керівники проекту «Сузір’я Європа-Азія» за працю в складі журі Міжнародного конкурсу «Зоряний шлях – осіння симфонія 2023» завідувач кафедри музики та хореографії , доцент Роздимаха А.І, доценти Грищенко Т. А та Котов В.Г.
Тож участь у подібних заходах дала можливість підсумувати певний етап спільної роботи студентів та педагогів, виступивши показником якості такого творчого тандему. Завдяки онлайн-участі в культурних проектах обдарованні студенти мали можливість вийти на сцену, розкрити свою самобутність, проявити творчу ініціативу, отримати об’єктивну оцінку висококваліфікованого журі. Все це сприяє підвищенню виконавської практики студентів та, як наслідок, підвищенню художнього рівня і удосконаленню виконавської майстерності. А це має важливе значення у формуванні їх професійної компетентності.
Сподіваємося, що добра традиція участі в творчих фестивалях та конкурсах буде набувати більшої сили і сприятиме виявленню нових обдарувань, налагодженню цікавих творчих комунікацій, обміну досвідом, популяризації української творчості та збагаченню духовного життя суспільства.