Наукове співробітництво зі стейкхолдерами

21 та 22 травня 2024р. на секційних засіданнях кафедр факультету фізичного виховання в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Перспективні напрями сучасної науки та освіти», що присвячена 85-річчу ДДПУ, презентовано дослідження науково-педагогічних працівників, здобувачів ОП «Середня освіта (Фізична культура)» бакалаврського та магістерського рівнів, аспірантів та інших молодих учених. До обговорення наукових досліджень, обміну досвідом та пропозицій щодо підвищення якості освіти здобувачів на ОП «Середня освіта (Фізична культура)» було запрошено стейкхолдерів: Ю.Д. Паламарчук - багаторазову чемпіонку світу та Європи, рекордсменку світу, тренерку з плавання; А.І. Аверіна - старшого вчителя фізичної культури вищої категорії ЗОШ ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради; В.С.Єфремова - вчителя фізичної культури вищої категорії ЗОШ №4 Слов’янської міської ради; О. В. Багрій – вчителя фізичної культури Курахівського ліцею «Престиж» Курахівської міської ради; Л. В. Тихонову - вчителя фізичної культури Курахівської гімназії №2 Курахівської міської ради; Н. Є. Верховську - вчителя фізичної культури Новоселидівської гімназії з дошкільним підрозділом Курахівської міської ради.
Сподіваємося, актуальні та змістовні дослідження, ефектна подача матеріалу цікаві обговорення, напутні поради молодим ученим, обмін досвідом, сумісні зі стейкхолдерами публікації сприятимуть професійному вдосконаленню учасників освітнього процесу.