Співпраця зі стейкголдерами: “Науково-практична майстерня”

21.05.24р. в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Перспективні напрями сучасної науки та освіти» було проведено “Науково-практичну майстерню”. Гостем “Науково-практичної майстерні” стала стейкголдер ОПП Середня освіта (Мова і література (англійська)) другого (магістерського) рівня вищої освіти Євгенія Анатоліївна Луганцова (учитель Лиманського ліцею № 3 Лиманської міської ради Донецької області, вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист; методист відділу мовно-літературної та мистецької освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, тренер НУШ). Здобувачі ОПП Середня освіта (Мова і література (англійська)) другого (магістерського) рівня вищої освіти представили результати вивчення актуальних проблем методики навчання іноземної мови та методики навчання зарубіжної літератури. Представлені дослідження відзначилися актуальністю тематики та високим рівнем підготовки. Після кожного виступу відбувалися активні обговорення, під час яких учасники “Науково-практичної майстерні” мали можливість ставити запитання та обмінюватися думками. Це сприяло створенню атмосфери співпраці та взаємної підтримки серед усіх учасників цього заходу. Підбиваючи підсумки роботи “Науково-практичної майстерні”, Є. А. Луганцова зазначила, що такі зустрічі є надзвичайно важливими для професійного зростання здобувачів, адже вони не тільки дозволяють їм представити здобутки їхнього науково-практичного пошуку, але й сприяють розвитку навичок наукового спілкування та співпраці. Отже, “Науково-практична майстерня” є важливою платформою для обміну досвідом та ідеями, стимулюючи здобувачів до подальших наукових пошуків і професійного зростання.