Навчання здобувачів магістерського рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія "Основи клієнт центрованої терапії"

У травні 2024 року Олександр Суренович Кочарян – стейкхолдер освітньої (освітньо-професійної) програми Психологія другого (магістерського) рівня вищої освіти, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психологічного консультування та психотерапії Харківського національного університету ім. В.М. Каразіна, навчальний терапевт та супервізор Української Спілки Психотерапевтів, керівник, навчальний терапевт та супервізор Харківської Майстер-школи клієнтцентрованої психотерапії ім.К.Роджерса провів наступний навчальний тренінг за темою "Основи клієнт центрованої терапії" для здобувачів кафедри психології факультету гуманітарної та економічної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».