Засідання секції психологічних наук кафедри психології

21 травня 2024 року відбулося засідання секції психологічних наук в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Перспективні напрями сучасної науки та освіти». Онлайн проходив за напрямом роботи «Теоретико-методологічні засади формування адаптаційного потенціалу особистості в сучасних умовах життєздійснення». Роботу психологічної секції розпочала словами вітання завідувач кафедри психології, професор Анаіт Мелоян. У онлайн-конференції приймали участь стейкголдери освітніх програм Психології, запрошені гості, випускники, викладачі кафедри психології, аспіранти, здобувачі бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти. Доповідачі висвітлили актуальні теми, які ґрунтовно представили аудиторії:
Тетяна Ярцева – стейкголдер, психолог мобільної мультидисциплінарної команди з охорони психічного здоров’я КНП Обласної клінічної психіатричної лікарні м. Слов’янськ. Тема доповіді: «Особливості психологічної роботи з невизначеною втратою»;
Світлана Глущенко – стейкголдер, начальник відділу активної підтримки безробітних Слов’янського МЦЗ. Тема доповіді: «Принципи та механізми отримання ваучера на навчання».
Тетяна Кайоткіна – стейкголдер, завідувач психологічного центру та соціальної роботи управління освіти Костянтинівської територіальної громади. Тема доповіді: «Актуальні проблеми психологічного супроводу освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах бойових дій»;
Марія Гаража – стейкголдер, голова ГО Точка рівноваги (психосоціальна підтримка вразливим категоріям населення області). Тема доповіді: «Психологічна травма: ознаки, критерії та принципи консультування».
Запрошені гості:
Олена Шевченко – заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Слов’янського МЦЗ. Тема доповіді: «Презентація програм фінансової підтримки для роботодавців»;
Наталья Бондаренко – керівник громадської організації Фундації осіб старшого віку "Вік щастя". Тема доповіді: «Специфіка роботи з людьми старшого віку»;
Наталя Кортяк – практичний психолог загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Дружківської міської ради Донецької області. Тема доповіді: «Зворотній зв'язок як інструмент ефективної комунікації та мотивації».
Завершив роботу секції виступ аспіранта кафедри психології Євгена Лікарчука з темою доповіді «Професійне вигорання та дезадаптація психологів, які працюють в умовах військових конфліктів».
Після завершення кожної з доповідей, відбувалось активне обговорення почутого до якого долучалися здобувачі, що свідчить про їх глибокий інтерес до представлених тем.