Відбулася зустріч розробників програми «Спеціальна освіта (Логопедія. Корекційна психопедагогіка)» 2024 року зі стейкхолдерами

Сьогодні, 23 травня, на факультеті спеціальної освіти відбулася зустріч групи розробників освітньої (освітньо-професійної) програми «Спеціальна освіта (Логопедія. Корекційна психопедагогіка)» 2024 року першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі стейкхолдерами. На порядку денному обговорення змін у програмі, зокрема: нової редакції опису предметної області та окремих спеціальних компетентностей програми, оновлення назви предметної спеціалізації, внесення правлень у підпункт «Сфера працевлаштування» і освітні компоненти. Після презентації проєкту провели обговорення, в ході якого поступили пропозиції щодо уточнення назв окремих основних і вибіркових компонент. Дякуємо шановним колегам і шановним стейкхолдерам за активну позицію і небайдужість до якості професійної підготовки майбутніх фахівців спеціальної освіти. Найближчим часом проєкт освітньої (освітньо-професійної) програми «Спеціальна освіта (Логопедія. Корекційна психопедагогіка)» 2024 року зʼявиться на офіційному сайті Донбаського державного педагогічного університету.