Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти» Секція: «Здоров'я, фізичне виховання, біологія»

21 травня на кафедрі фізичної терапії, фізичного виховання та біології відбулося секційне засідання: «Здоров'я, фізичне виховання, біологія» Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти». На конференцію були запрошені і привітали членів кафедри і студентів наші стейкхолдери: Антон Ертуганов, фізичний терапевт реабілітаційного відділення КНП Центральна міська лікарня № 2, м. Дружківка; Олександр Кучинський, ерготерапевт та фізичний терапевт реабілітаційного відділення КНП Міська лікарня № 3, м. Краматорськ; Лариса Кузьминська, голова методичного об’єднання вчителів біології Центру професійного розвитку педагогічних працівників Слов’янської територіальної громади Донецької області, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель біології ЗОШ №12 м. Слов'янська;
Основні напрямки роботи секції «Здоров'я, фізичне виховання, біологія»: «Оптимізація фізичного виховання студентів на засадах програмованого підходу», «Вивчення адаптаційних реакцій організму, що формуються під впливом різноманітних факторів природи та суспільства». Керівник секції – доктор біологічних наук, професор Владислав Дичко.
Свої наукові доробки презентували студенти 2, 3 та 4-го курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальностями 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та 227 Фізична терапія, ерготерапія разом зі своїми науковими керівниками. Особливо хочеться відзначити такі цікаві роботи: Ганни Солнцевої, студентки 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) з доповіддю на тему: «Використання інтерактивних технологій у навчанні основ здоров’я» (наук. керівник – доц. Ірина Кушакова); Вероніки Книш, студентки 4 курсу спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія з доповіддю на тему: «Ефективність впливу реабілітаційних заходів на динаміку фізичного розвитку у дітей з патологією зору» (наук. керівник – професор Владислав Дичко); Софії Харламової, студентки 3 курсу спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія з доповіддю на тему: «Впровадження Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоровʼя (МКФ) у системі реабілітації в Україні» (наук. керівник – доц. Юлія Клименко).
Наукова онлайн-подія пройшла в атмосфері плідної співпраці, результативно, продуктивно та ефективно. Дякуємо всім за участь!!!