Секційне засідання кафедри управління та адміністрування у рамках роботи всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективні напрями сучасної науки та освіти»

21.05.2024 року на кафедрі управління та адміністрування відбулось секційне засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективні напрями сучасної науки та освіти».
Учасниками заходу були представники різних груп, від досвідчених професіоналів до молодих дослідників і школярів, що дозволило створити багатогранну дискусію.
Важливо відмітити, що такі заходи є продовженням продуктивної співпраці та джерелом нових знань, які допомагають нам рухатися вперед. Саме завдяки інноваційним дослідженням та новим знанням ми можемо долати виклики сьогодення та будувати краще майбутнє.
За матеріалами конференції було опубліковано збірку наукових праць факультету гуманітарної та економічної освіти, до якої ввійшли наукові статті учасників секційного засідання.